ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Тайвань спрогнозував наслідки припинення США допомоги для України

Міжнародне співробітництво Новини
30 Березня 2024, 14:17
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністр закордонних справ Тайваню Джозеф Ву заявив, що якщо США припинять підтримку України у війні проти російської федерації, то такий крок може спровокувати військову агресію Китаю проти Тайваню.

Коментарі Джозефа Ву надало американське видання The New York Times.

На думку міністра, припинення поставок американської зброї в Україну підбадьорить Китай у його агресії проти Тайваню та посилить пропаганду з Пекіна про те, що США є ненадійним партнером.

«Коли люди запитують нас, чи це нормально, коли Сполучені Штати залишають Україну, відповідь — ні, тому що світ працює не чорно-білим способом, або якщо ви дивитесь на розгортання подій лише в одному місці. Світ взаємопов’язаний», — заявив Джозеф Ву.

Якщо росія зможе окупувати більшу частину України та претендувати на перемогу, то, на думку міністра, «це буде розглядатися як перемога авторитарних держав, тому що росія, Китай, Північна Корея та Іран зараз пов’язані між собою».

Як повідомляла АрміяInform, Президент України провів 28 березня 2024 року телефонну розмову зі спікером Палати представників Майком Джонсоном, закликавши його, зокрема, допомогти в ухваленні Конгресом США допомоги Україні на 60 млрд доларів.

 


Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах
Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах

Генштаб ЗСУ заявив, що не запроваджував заборони для військових на публічні заяви, інтерв’ю чи висловлення власної позиції в соцмережах.

Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки
Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки

Військовослужбовець Сергій, який після СЗЧ тривалістю в півтора роки повернувся до війська, розповів про свій досвід повернення через Армія+.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Кулеметник-розвідник (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

RobotaUa Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Сарата

18 окремий батальйон 35 ОБрМП

WorkUa Командир відділення обслуговування

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

WorkUa Начальник складу безпілотних авіаційних комплексів

від 25000 до 30000 грн

Полтава

Військова частина А4759

WorkUa Сержант із матеріального забезпечення, військовослужбовець

від 23500 до 58500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…