ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На Сумщині знищили 5 авіаційних ракет

Новини
29 Березня 2024, 14:01
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

П’ять російських авіаційних ракет типу «повітря — земля», що не спрацювали під час запуску, виявили і знищили співробітники відділу вибухотехнічної служби поліції Сумської області.

Про це повідомила 29 березня Національна поліція України.

За даними начальника відділу вибухотехнічної служби Головного управління Нацполіції в Сумській області Ігоря Черняка, це некеровані авіаційні ракети С-8, які розроблені ще у 1955 році та в кількох модифікаціях перебувають на озброєнні росії до сьогодні.

«Ними озброєні літаки та ударні гелікоптери. Під час одного з ворожих авіаційних ударів по нашій території, деякі з них не спрацювали та застрягли у ґрунті», — розповів Ігор Черняк.

Поліція нагадує громадянам: у разі виявлення артилерійських снарядів, що не розірвалися, мін, гранат тощо, ні в якому разі не варто їх чіпати, намагатися зрушити з місця чи самостійно знешкодити.

Позначте місце знахідки, відійдіть на безпечну відстань, понад 100 метрів, та викличте поліцію за телефоном 102 або ДСНС за телефоном 101.

Як повідомляла АрміяInform, за добу ворог 28 разів обстріляв Сумщину.

 


Destruction Team розбирає тил ворога: прикордонники нищать зв’язок, техніку й логістику окупантів
Destruction Team розбирає тил ворога: прикордонники нищать зв’язок, техніку й логістику окупантів

FPV-дрони прикордонників уразили засоби зв’язку, РЕБ і РЕР, техніку, укриття та логістичний хаб ворога на Північно-Слобожанському напрямку.

Антидронові сітки врятували «Хамві»: бійці 128-ї бригади пережили атаку російської «Молнії»
Антидронові сітки врятували «Хамві»: бійці 128-ї бригади пережили атаку російської «Молнії»

Бійці 128-ї Закарпатської бригади, повертаючись із бойового завдання, потрапили під атаку російського ударного безпілотника «Молнія».

ГУР нищать російську піхоту, техніку та логістику на Запорізькому напрямку
ГУР нищать російську піхоту, техніку та логістику на Запорізькому напрямку

Спецпризначенці ГУР показали кадри знищення російської піхоти, артилерії, транспорту, дронів та логістичних об’єктів на Запоріжжі.

Знищив шістьох росіян, а сімох взяв у полон: історія командира «Гіря»
Знищив шістьох росіян, а сімох взяв у полон: історія командира «Гіря»

Командир 3-ї мотопіхотної роти 43-ї окремої механізованої бригади Олексій із позивним «Гіря» захищає Харківщину — край, де народився та виріс.

ВАКАНСІЇ
Olx Навідник міномета

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

RobotaUa Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

RobotaUa Електрик, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Командир відділення РХБР, ВОС 187. РЕБ. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

WorkUa Кулеметник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

WorkUa Водій

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

ПУБЛІКАЦІЇ