ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Військові частини відтепер можуть отримати дозвіл на медичну практику через портал Дія

Важливі новини Новини
27 Березня 2024, 13:46
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Декларація на провадження діяльності з медичної практики для військових частин тепер доступна через портал Дія.

Про це повідомила заступник Міністра оборони Наталія Калмикова на своїй Facebook-сторінці.

«У співпраці з Міністерством охорони здоров’я України та Міністерство цифрової трансформації України ми спростили процес отримання дозволу на медичну практику: зручно, швидко, без зайвих документів та черг. Тепер ця процедура займає лише кілька хвилин», — зазначила Наталія Калмикова.

Подача електронних декларацій через портал ДІЯ спрощує процес, роблячи його оперативним та ефективним.

Це крок у напрямку цифровізації у війську та уникнення корупційних ризиків.

Перші декларації вже подані, дозволяючи оперативно забезпечити медичну допомогу на передовій.

Важливо: декларація діє до кінця воєнного стану плюс 3 місяці після його закінчення і залишається чинною при зміні командира військової частини.


Кількість жертв серед цивільних зростає з кожним місяцем: у липні — найвищий показник за понад чотири роки
Кількість жертв серед цивільних зростає з кожним місяцем: у липні — найвищий показник за понад чотири роки

У липні 2026 року через агресію рф проти України загинули щонайменше 437 цивільних, 2610 дістали поранення, підрахувала Моніторингова місія ООН з прав людини.

Загинув зрадник України, колишній командир підводного човна «Запоріжжя» Роберт Шагєєв: з’явилося підтвердження
Загинув зрадник України, колишній командир підводного човна «Запоріжжя» Роберт Шагєєв: з’явилося підтвердження

Роберт Шагєєв, який 2014 року без бою здав окупантам єдиний український підводний човен «Запоріжжя» та перейшов до флоту рф, загинув 13 серпня 2026 року.

Російського військовополоненого, який два місяці ґвалтував українку, засудили до 12 років
Російського військовополоненого, який два місяці ґвалтував українку, засудили до 12 років

Амур-Нижньодніпровський райсуд Дніпра 11 серпня 2026 року вперше очно засудив російського полоненого за зґвалтування жінки на Донеччині (ст. 438 ККУ).

«Що ви знаєте про терикони»: Signum зачистив висоти від електроніки та оператора-окупанта
«Що ви знаєте про терикони»: Signum зачистив висоти від електроніки та оператора-окупанта

Бійці батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зачистили терикони від окупантів та засобів зв'язку.

ВАКАНСІЇ
Olx Номер обслуги у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Санітарний інструктор, фельдшер

від 20500 до 22000 грн

Дніпро

26 окрема Дніпровська бригада

WorkUa Радіотелеграфіст (служба за контрактом ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

RobotaUa Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

WorkUa Фельдшер (військовий)

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Державна прикордонна служба України