У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Вночі, 24 березня, росія знову влаштувала комбінований удар по Україні. Вибухи пролунали і в столиці.
Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.
«Падіння уламків збитих цілей зафіксовані у трьох районах області. В одному з населених пунктів уламки впали на територію автомийки. Пошкоджена лінія електропередач, що проходить поруч з мийкою. Внаслідок цього понад 400 домоволодінь залишилися без електроенергії. Енергетики вже працюють над відновленням постачання світла», — зазначив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.
Ще в одному населеному пункті, за його словами, уламки пошкодили дитячий майданчик на території приватного домоволодіння.
«В іншому місці – уламки впали на відкритій місцевості поза межами населених пунктів. Оперативні служби продовжують роботу з фіксації та ліквідації наслідків атаки», — додав начальник Київської ОВА.
Влучання в об’єкти житлової та критичної інфраструктури відсутні. Постраждалих від ракетної атаки немає.
Нагадаємо, що повітряна тривога в регіоні тривала понад дві години. В області працювали сили ППО. Є збиті цілі.
Як повідомляла АрміяInform, Повітряні Сили ЗСУ в результаті протиповітряного бою знищили 43 повітряні цілі.
За минулу добу російська армія втратила 1250 одиниць особового складу, бронетехніку та понад 60 артилерійських систем.
Ремонтно-відновлювальний батальйон, підрозділи забезпечення, наземних роботизованих комплексів та безпілотних літальних апаратів потребують фахівців.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…