ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За співпрацю з окупантами до 9 років засуджено самопроголошеного голову Димерської ОТГ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Березня 2024, 9:06

Окрім позбавлення волі, рішенням суду також передбачена конфіскація майна і заборона на 15 років обіймати посади в органах державної влади та в органах місцевого самоврядування, а також організаціях, що надають публічні послуги.

Про це повідомила Київська обласна прокуратура.

Суд визнав мешканця Київщини винним у колабораційній діяльності й несанкціонованому поширенні інформації про ЗСУ в умовах воєнного стану.

За даними слідства, чоловік після окупації смт Димер Вишгородського району Київської області добровільно погодився на пропозицію військових рф щодо співпраці.

Отримавши гарантії особистої безпеки від представників окупаційних військ, він допомагав їм орієнтуватися на місцевості.

На початку березня 2022 року окупанти примусово зібрали місцеве населення. Під час виступу перед громадянами засуджений повідомив, що відтепер він новообраний голова Димерської ОТГ.

Він надавав інтерв’ю російському медіа, в якому розповідав про лояльність окупантів та необхідність співпраці з ними.

В адміністративній будівлі селищної ради приймав громадян, роздавав мешканцям населеного пункту газети з пропагандою збройної агресії рф проти України та гуманітарну допомогу, що надходила з території країни-агресора.

Гауляйтер підбирав людей для незаконної співпраці зі збройними силами держави-агресора, залучав їх до виконання робіт у селищній раді та на території громади.

Крім того, засуджений надавав російським військовослужбовцям відомості про учасників АТО, територіальної оборони та депутатів серед місцевих жителів.

Наразі чоловік перебуває під вартою.

Як повідомляла АрміяInform, стали відомі імена ще 25 колаборантів, які перейшли до окупаційного «мвс рф» на Херсонщині.

Читайте нас в Telegram
Рівненщина під масованою атакою рф: є постраждалі, виникла пожежа

Сьогодні, 1 травня, війська рф завдали численних ударів БПЛА по Рівненщині. Унаслідок влучань травмовано п’ятеро осіб.

Працював на окупантів у «народной милиции»: колаборант з Ізюма отримав 12 років тюрми
Працював на окупантів у «народной милиции»: колаборант з Ізюма отримав 12 років тюрми

43-річного помічника бурильника держпідприємства з міста Ізюм засудили до 12 років позбавлення волі за співпрацю з окупантами.

Чотири літаки за раз: у СБС повідомили наслідки удару по аеродрому у Челябінську
Чотири літаки за раз: у СБС повідомили наслідки удару по аеродрому у Челябінську

Дрони Сил безпілотних систем уразили чотири літаки на аеродромі «Шагол» у місті Челябінськ рф на відстані 1700 км від держкордону України.

«Вже залітали й на 2000 км»: у СБС розповіли про далекобійні удари по росії
«Вже залітали й на 2000 км»: у СБС розповіли про далекобійні удари по росії

У Силах безпілотних систем ЗСУ розповіли, як здійснюються далекобійні удари по росії.

У травні Україна отримає транш кредиту ЄС на оборонні потреби
У травні Україна отримає транш кредиту ЄС на оборонні потреби

У травні Україна отримає транш кредиту ЄС на військові потреби — 28,3 млрд євро.

ВАКАНСІЇ
Аналітик пункту управління артилерійською розвідкою

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Стаpший стpілець-опеpатоp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

--- ---