ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

День українського добровольця — 10 років незламності: в АрміяInform відбулась зустріч воїнів ЗСУ

Новини
14 Березня 2024, 16:36
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

День українського добровольця щорічно відзначають 14 березня. Офіційно дата прив’язана до збору перших 500 добровольців-майданівців у Нових Петрівцях.

Згодом вони склали основу першого офіційного добробату Національної гвардії, який нині носить ім’я загиблого генерала Кульчицького.

Сьогодні свято для тих, хто у вирішальний для України час зробив свій вибір на користь захисту нашої держави та людей. Хто добровільно пішов у військо 2014 року і стояв у черзі до ТЦК та СП 24 лютого 2022-го.

Нині українцям варто шанувати всіх добровольців — воїнів доброї волі. Та наслідувати їхній приклад, приймаючи відповідальність за долю країни у власні руки.

Саме про це говорили сьогодні з нагоди Дня добровольця в АрміяInform.

У нашому пресцентрі зустрілися військовослужбовці, які за покликом серця долучилися до Збройних Сил України: Сергій Василюк, лідер рок-гурту «Тінь Сонця»; Андрій Ковальов, речник ГШ ЗСУ, кандидат політичних наук; Тарас Компаніченко, кобзар, народний артист України, лауреат Шевченківської премії; Дмитро Кулібаба, пресофіцер 114-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ; Євген Луняк, доктор історичних наук.

Сьогодні вони власним прикладом надихають багатьох бійців. А ми дізналися про їхню мотивацію, про те, хто став прикладом для них особисто і які моменти зі служби закарбувалися в пам’яті. Про це і не тільки — у наших наступних матеріалах.

Фото Віталія Павленка

 

Кореспондент АрміяInform

Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA
Перші результати очікуються на початку 2027 року: Президент розповів про роботу над вітчизняною балістикою та системою FREYJA

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що програма FREYJA вже перебуває на етапі активної реалізації.

Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК
Президент доручив підготувати спеціальну санкційну операцію проти російського ОПК

Президент України Володимир Зеленський провів координаційну нараду щодо санкційної політики проти росії.

На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт
На Луганщині Apachi розгромили логістику окупантів: уражено електростанцію, АЗС і транспорт

Оператори ББпС Apachi 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади на Луганщині завдали ударів по ключових об’єктах логістики російських військ.

ВАКАНСІЇ
Olx Сапер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Гранатометник

від 50000 до 100000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

Olx Токар-фрезерувальник

від 20000 до 50000 грн

Черкаси, Черкаська область

Olx Інженер-електронщик БПЛА, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Кочегар

від 12600 до 12600 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Olx оператор радіорозвідки

від 25000 до 130000 грн

Полтава, Полтавська область

ПУБЛІКАЦІЇ