Про обмін полоненими і співпрацю з ООН, про Міжнародний Комітет Червоного Хреста і права військовозобов’язаних та чимало іншого кореспондентка АрміяInform запитала в Уповноваженого Верховної Ради…
Європейська комісія подала до Європейської ради пропозиції щодо проєкту переговорних рамок для України та Молдови та дасть усний звіт про прогрес обох країн на шляху до євроінтеграції.
Про це йдеться на сайті Єврокомісії.
Зазначається, що ці рамки встановлюють правила та принципи переговорів щодо вступу з кожною країною-кандидатом. Також ЄК повідомила про плани надати Раді усний звіт про прогрес, досягнутий обома країнами щодо виконання рекомендацій, наданих Комісією у звіті про розширення від 8 листопада.
«Проєкт рамок, підготовлений Європейською комісією, складається з трьох частин:
Метою переговорів є прийняття Україною та Молдовою нормативно-правової бази ЄС у повному обсязі та забезпечення її повної імплементації та виконання», — йдеться в повідомленні.
Проєкт переговорних рамок ґрунтується на досвіді минулих розширень і на поточних переговорах щодо вступу.
Як зазначили у Єврокомісії, надалі Європейська рада має розпочати внутрішнє обговорення цих текстів. Після того, як Єврорада затвердить переговорні рамки, головуюча у Раді ЄС країна представить узгоджену спільну позицію ЄС на першій міжурядовій конференції з кожною країною, що ознаменує офіційний початок переговорів про вступ. На цьому етапі переговорні рамки будуть оприлюднені.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав доопрацьовані пропозиції Європейської комісії щодо проєкту Рамкової угоди з Україною, яка буде представлена Раді.
«Європейський Союз поступово рухається до своїх природних політичних кордонів. У нинішніх умовах це цілком слушна стратегія, яка забезпечить багаторічний мирний і демократичний розвиток для всіх європейців і країн-членів ЄС», — написав очільник МЗС у Twitter.
Бійці підрозділу ударних БПЛА «Рубака» 77 аеромобільної Наддніпрянської бригади знищили ворожий зенітно-ракетний комплекс «Бук».
Станом на ранок 5 жовтня за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донеччини.
російські окупанти вчиняють воєнні злочини не лише з власної ініціативи, але й за прямими наказами командирів збройних сил російської федерації та слідуючи закликам російської пропаганди і представників вищого військово-політичного керівництва рф.
Окупанти продовжують так звану «націоналізацію» нерухомості в окупованому Старобільську Луганської області. Навіть той факт, що в будинках проживають люди, не стримує окупантів від їхнього виселення.
Першою іноземною країною, яка почала притягати російських воєнних злочинців до відповідальності, стали Сполучені Штати Америки. Згодом до них приєдналась Литва.
Двоє чоловіків загинули внаслідок ворожого обстрілу Малої Токмачки у Запорізькій області.
Захищаємо світ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 20000 до 23000 грн
Диканька
Військова частина 3052 НГУ
Про обмін полоненими і співпрацю з ООН, про Міжнародний Комітет Червоного Хреста і права військовозобов’язаних та чимало іншого кореспондентка АрміяInform запитала в Уповноваженого Верховної Ради…