ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Пасажири Укрзалізниці чаєм задонатили 2,7 млн грн на дрони для ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Березня 2024, 16:43

2,7 мільйона гривень від продажу чаю «Бойовий» та «Розвідувальний», який купували пасажири Укрзалізниці, пішло на дрони для Сил оборони.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров.

«Їздили потягом і купували „Бойовий“ та „Розвідувальний“ чай? 5,5 гривень з кожного пішли на FPV-дрони „Грім“. За весь час пасажири придбали 507 тисяч склянок чаю, тож задонатили 2 788 588 гривень на дрони», — розповів він.

За словами Михайла Федорова, частина коштів уже пішла на закупівлю «пташок „Грім“» українського виробництва. Вони дають змогу ефективно працювати по ворогу на безпечній відстані. Перші 62 дрони-камікадзе вже передали до 110 ОМБр імені Марка Безручка — вона з березня 2022 року разом з іншими підрозділами тримала оборону в районі Авдіївки на Донецькому напрямку.

«Іншу частину грошей передадуть на другу партію дронів, коли в Залізних крамницях у Києві та Львові розпродадуть лімітовані колекції „Бойового“ та „Розвідувального“ чаю», — додав віцепрем’єр-міністр.

Також він подякував усім пасажирам, які підтримують ініціативу та військових.

Як повідомляла АрміяInform, у сімох областях будуть навчати операторів дронів.

Читайте нас у Facebook
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Тракторист

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Медбрат

Київ

Військова частина А7039

SMM-менеджер 22 ОМПБ

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Оператор радіоелектронної розвідки

від 23000 до 53000 грн

Вся Україна

103 ОБр ТрО ім. митрополита А. Шептицького

Лікар медичного пункту, загальної практики, військовослужбовець

від 25000 до 30000 грн

Миколаїв

Військова частина А1688

Інженер дронів DJI у Миколаїв

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

123 ОБрТрО

--- ---