ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ЄC надасть Україні 6 млрд євро перехідного фінансування

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Березня 2024, 21:49
Прапори Євросоюзу та України
Європа продовжує фінансову підтримку обороноздатності України

Україна та Європейський Союз сьогодні підписали Кредитну Угоду та Меморандум щодо перехідного фінансування для України у рамках Інструменту Ukraine Facility.

Про це повідомило Міністерство фінансів України.

Загальний обсяг передбачених пільгових коштів — 6 млрд євро.

Очікується, що перший платіж обсягом 4,5 млрд євро надійде до Державного бюджету України вже у березні.

Решту з цієї суми — 1,5 млрд євро — Україна зможе отримати у квітні 2024 року після оцінки Європейською комісією виконаних індикаторів.

У рамках механізму перехідного фінансування Україна реалізує 5 індикаторів у сферах управління державними фінансами, боротьби з корупцією, розвитку бізнес-середовища тощо.

Після затвердження Плану України для Ukraine Facility, як очікується, до державного бюджету буде спрямовано 1,9 млрд євро безумовного фінансування. Решту бюджетної підтримки Україна отримуватиме щоквартально після виконання індикаторів, передбачених у Плані України.

Нагадаємо, що 50 млрд євро у межах Ukraine Facility буде спрямовано на бюджетну підтримку (38,27 млрд євро), інвестиційний фонд (6,97 млрд євро), технічну та адміністративну підтримку (4,76 млрд євро).

Читайте нас в Telegram
Суд оштрафував заступника директора приватного коледжу, який давав «відстрочки» для ухилення від мобілізації
Суд оштрафував заступника директора приватного коледжу, який давав «відстрочки» для ухилення від мобілізації

Підроблені довідки для відстрочки від мобілізації видавали про буцімто навчання в аспірантурі в одному з приватних вишів.

«Констаха, яку вже не впізнати»: у «Люті» показали моторошні кадри знищеного росіянами міста
«Констаха, яку вже не впізнати»: у «Люті» показали моторошні кадри знищеного росіянами міста

Колись жива Костянтинівка, де військові дорогою на позиції брали каву й хот-доги на знайомій заправці, нині перетворюється на суцільні руїни після ворожих атак.

Покровський та Гуляйпільський — Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою активністю ворожих сил
Покровський та Гуляйпільський — Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою активністю ворожих сил

Від початку доби на фронті було зафіксовано 62 бойові зіткнення, найбільше — на Покровському та Гуляйпільському напрямках.

«Вони перейшли в оборону»: воїни 33-ї бригади почали уражати більше ворожих цілей на відстані понад 30 км
«Вони перейшли в оборону»: воїни 33-ї бригади почали уражати більше ворожих цілей на відстані понад 30 км

У квітні воїни 33-ї бригади почали уражати більше ворожих цілей на відстані понад 30 кілометрів.

Сучасне озброєння та стипендія до 45 тисяч: чому варто обрати навчання у військовому інституті
Сучасне озброєння та стипендія до 45 тисяч: чому варто обрати навчання у військовому інституті

Курсанти Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка можуть отримувати стипендію до 45 тисяч та працювати з натовською зброєю.

Ворожі БПЛА атакували Сумщину: поранено жінку та дитину
Ворожі БПЛА атакували Сумщину: поранено жінку та дитину

Сьогодні, 13 травня, російські безпілотники атакували Сумщину, внаслідок чого жінка та неповнолітня дівчинка зазнали поранень.

ВАКАНСІЇ
Командир міномета

від 25000 до 125000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Бойовий медик взводу військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Тракторист

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Бухгалтер Полтавського ЗВ ВСП

від 20000 до 21000 грн

Полтава, Полтавська область

Офіцер інформаційно-аналітичної групи

від 21000 грн

Львів

Військова частина А2678

Розвідник-навідник 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---