ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Ізюмі затримали місцеву жительку, яка коригувала ракетні удари по місту

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Березня 2024, 13:16

Зловмисниця також відстежувала маршрути руху військових колон ЗСУ у напрямку передової.

Про це повідомила 11 березня СБУ.

За даними слідства, жінка намагалась встановити місця найбільшого зосередження українських захисників з важким озброєнням.

Крім того, зловмисниця «звітувала» окупантам про наслідки повітряних атак рф по території області.

Отримані відомості загарбники використовували для підготовки нових та коригування повторних обстрілів східного регіону, зокрема міста Ізюм.

За даними слідства, фігуранткою виявилась місцева жителька, яка з березня 2022 року співпрацювала з воєнною розвідкою країни-агресора.

Щоб залучити її до співробітництва, російська спецслужба залучила свого агента — бойовика окупаційного угруповання Південного військового округу рф.

Саме він познайомився з жінкою через спілкування у заборонених «однокласниках», а потім відпрацював їй завдання розвідувально-підривної діяльності.

Для збору даних ворожа інформаторка обходила місцевість, а також «втемну» розпитувала про «останні новини» у знайомих.

Отримані відомості вона месенджером передавала бойовику, а він вже «доповідав» кадровому співробітнику головного управління генштабу збройних сил росії.

Під час обшуків у помешканні затриманої виявлено мобільний телефон із доказами злочинних дій.

Наразі фігурантці повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення або розміщення ЗСУ чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану).

Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує до 12 років тюрми.

Раніше АрміяInform повідомляла, що жителька Одеси піде під суд за передачу ворогу інформації про розташування підрозділів тероборони та морпіхів.

Читайте нас в Telegram
Просив посаду в окупаційній адміністрації: одесит отримав 15 років за ґратами

68-річного чоловіка визнали винним у скоєнні злочину проти української держави: він «зливав» ворогу дані про Сили оборони.

Просочилися на той світ: наші пілоти загнали штурмову групу росіян у очерет і знищили
Просочилися на той світ: наші пілоти загнали штурмову групу росіян у очерет і знищили

Бійці 33-го штурмового полку наочно продемонстрували, що спроби інфільтрації ворога приречені на провал.

Тікав до росії, повернувся і агітував: повідомили підозру священнику УПЦ (мп)
Тікав до росії, повернувся і агітував: повідомили підозру священнику УПЦ (мп)

Панотець виправдовував агресію рф та пропагував «рускій мір», чим здійснював інформаційну діяльність на користь держави-агресора (ч. 1 ст. 436-2 КК України).

Запускали дрони, отримали снаряд: ворожих пілотів висадили в повітря
Запускали дрони, отримали снаряд: ворожих пілотів висадили в повітря

Бійці 50-ї артилерійської бригади змогли вистежити і знищити точку зльоту російських операторів БПЛА.

Окупантів залишили без вкрадених холодильників: пілоти спалили російський склад у Бахмуті
Окупантів залишили без вкрадених холодильників: пілоти спалили російський склад у Бахмуті

Пілоти 56-ї мотопіхотної Маріупольської бригади змогла знайти та знищити схованку ворога.

Чотири влучання та заклинені механізми: як бійці «Помсти» рятували зенітну гармату на Харківщині
Чотири влучання та заклинені механізми: як бійці «Помсти» рятували зенітну гармату на Харківщині

На Харківщині бійці провели нічну операцію, щоб врятувати пошкоджену зенітну гармату після масованого удару.

ВАКАНСІЇ
Санітарний інструктор, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Хірург абдомінальний, торакальний

від 21000 до 121000 грн

Чернігів

Військова частина А2167

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Кропивницький та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Кропивницький, Кіровоградська область

Начальник електросилових пристроїв

від 23000 до 50000 грн

Радісне, Одеська область

Командир міномета, сержант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---