Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Працівникам Запорізької АЕС, які не підписали фейкові контракти з окупантами, заблокували перепустки для проходу на станцію.
Про це повідомляє НАЕК «Енергоатом».
Керівник Енергоатома Петро Котін зазначив, що від початку лютого 2024 року окупаційна адміністрація Запорізької АЕС заборонила українському персоналу прохід на майданчик. До цього часу на станції працювали ще 360 атомників, котрі залишалися вірними Україні.
Крім того, з моменту незаконного захоплення станції майже 5200 фахівців покинули тимчасово окупований Енергодар, виїхавши на підконтрольну Україні територію та в країни ЄС.
Він додав, що доля 17 осіб і досі невідома.
«Окупанти заміщають кваліфікований український персонал на людей з міст поблизу Енергодара, котрі не мають жодного уявлення про експлуатацію атомних об’єктів. Це, своєю чергою, призводить до безграмотних дій з обладнанням станції, внаслідок чого воно постійно деградує», — зазначив Петро Котін.
Як повідомляла АрміяInform, уМАГАТЕ стурбовані тим, що Запорізька АЕС не має резервного живлення.
Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.
Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.
Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.
Навідник 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…