ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна отримала від Німеччини 50 тисяч аптечок для ЗСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Березня 2024, 14:56

Заступник Міністра оборони Наталія Калмикова перевірила якість та наповнення 50 тисяч аптечок, які вже надійшли на українські склади за контрактом з урядом Німеччини.

Про це повідомляє оборонне відомство України.

За її словами, найближчим часом аптечки передадуть у війська. Загалом же укладено договір на 500 тисяч аптечок.

«Сьогодні перевірила якість та наповнення аптечок, які вже надійшли на склади за контрактом з урядом Німеччини, — залишилася задоволеною. На сьогодні вже маємо 50 тисяч, загалом же укладено договір на 500 тисяч аптечок. Кожну з них будемо ще доукомплектовувати додатковим турнікетом та оклюзійною пов’язкою», — заявила Наталія Калмикова.

Зараз готуються до підписання нові контракти, які повністю забезпечать потреби Збройних Сил України.

«Ми маємо відійти від практики, коли аптечки привозять на фронт волонтери. Все забезпечення має взяти на себе держава. Цього року ми вирішимо це питання», — наголосила заступниця Міністра оборони.

Як повідомляла АрміяInform, Міноборони співпрацюватиме з організацією PULSE у підготовці з такмеду.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Воно просто не долітає туди, куди потрібно»: на Слов’янському напрямку росіян відрізали від постачання
«Воно просто не долітає туди, куди потрібно»: на Слов’янському напрямку росіян відрізали від постачання

Ворожі штурмовики намагаються отримувати постачання за рахунок скидів з БПЛА, однак у переважній більшості випадків посилки не потрапляють до адресатів.

Фатальні наслідки пригод: дронарі «Азову» знищують піхоту противника
Фатальні наслідки пригод: дронарі «Азову» знищують піхоту противника

Бойова робота батальйону безпілотних систем «Pilum» 1-го корпусу НГУ «Азов» по живій силі противника.

Довічне ув’язнення отримала агентка гру рф, яка шпигувала у лавах Нацгвардії
Довічне ув’язнення отримала агентка гру рф, яка шпигувала у лавах Нацгвардії

На підставі доказової бази Служби безпеки довічний термін ув’язнення з конфіскацією майна отримала ще одна агентка російської воєнної розвідки (більш відомої як

«Вони просто піхотним пультом керують»: росіяни не можуть управляти наземними дронами дистанційно
«Вони просто піхотним пультом керують»: росіяни не можуть управляти наземними дронами дистанційно

Після відключення від «Старлінк» ворог часто змушений кермувати наземними роботизованими комплексами виключно з піхотних пультів.

Троє росіян вирішили штурмувати, але дрони прилетіли…: смертельна лічилка від наших пілотів
Троє росіян вирішили штурмувати, але дрони прилетіли…: смертельна лічилка від наших пілотів

Оператори дронів 225-го штурмового полку по одному знищили групу російських піхотинців.

25 полонених за місяць: «Спартан» поповнив обмінний фонд під Покровськом
25 полонених за місяць: «Спартан» поповнив обмінний фонд під Покровськом

Бійці 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Нацгвардії істотно поповнили обмінний фонд.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець у Волочиськ

від 20000 до 150000 грн

Волочиськ

Сьомий відділ Хмельницького РТЦК та СП

Водій

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Моторист-механік катера, судна, військовослужбовець

від 22000 до 52000 грн

Одеса, Одеська область

Сапер

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Командир відділення

від 22000 до 52000 грн

Одеса

Військова частина А4055

Бухгалтер із заробітної плати (військовий)

від 26000 до 26000 грн

Кременчук

Військова частина А1111

--- ---