ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Швейцарія підтримала 13-й пакет санкцій ЄС проти росії

Новини Новини світу та України
1 Березня 2024, 20:41
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Влада Швейцарія приєдналася до 13-го пакету санкцій Європейського Союзу проти росії.

Про це повідомляє уряд Швейцарії.

«Міністерство економіки, освіти і науки Швейцарії, яке відповідає за санкції, ухвалило рішення про введення подальших санкцій проти росії. Таким чином, Швейцарія приєднується до 13-го пакета санкцій Європейського союзу», — йдеться в заяві.

Так, Швейцарія розширила санкційні списки, включивши до них ще 106 фізичних і 88 юридичних осіб.

Також Швейцарія запровадила додаткові торговельні санкції, «щоб ще більше перешкодити росії купувати важливі для промисловості товари і технології для російських збройних сил».

Список товарів, що підпадають під заборону на експорт, також розширився: наприклад, Швейцарія, згідно з 13-м пакетом санкцій, заборонила продаж і експорт у росію компонентів, які використовуються під час проєктування і виробництва БПЛА.

Санкційні заходи набули чинності о 18:00 1 березня.

Як повідомляла АрміяInform, сьогодні, 1 березня, країну-агресора росію виключили з Дунайської комісії. Міжнародна ізоляція рф продовжує посилюватися.


Президент обговорив з військовими кроки для захисту Одещини від ворожих ракет та дронів
Президент обговорив з військовими кроки для захисту Одещини від ворожих ракет та дронів

Президент України Володимир Зеленський провів на Одещині координаційну нараду з Командуванням ВМС щодо безпекових питань Південного регіону.

«Дав прикурити»: FPV-дрон позбавив окупанта одразу двох шкідливих звичок
«Дав прикурити»: FPV-дрон позбавив окупанта одразу двох шкідливих звичок

Український дрон назавжди позбавив російського загарбника двох вкрай шкідливих звичок. Перша — це вторгнення до чужих країн, а друга — куріння.

Покровський, Гуляйпільський та Слов’янський: Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою ворожою активністю
Покровський, Гуляйпільський та Слов’янський: Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою ворожою активністю

Від початку доби між Силами оборони та російськими окупаційними військами відбулося 71 бойове зіткнення.

Ворог намагається розсікти лівобережний плацдарм ЗСУ в районі Куп’янська
Ворог намагається розсікти лівобережний плацдарм ЗСУ в районі Куп’янська

Окупанти намагаються розсікти лівобережний плацдарм ЗСУ в районі Куп’янська, щоб хоч якось наблизити реальність до заяв генштабу рф.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Номер обслуги

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

WorkUa Механік-водій

від 30000 до 60000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

RobotaUa Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

WorkUa Командир взводу

від 25000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

WorkUa Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328