Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
СБУ затримала в’язня однієї з тюрем Житомира, який виманював гроші в родичів українських військових, обіцяючи повернути полонених або зниклих безвісти на фронті воїнів.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
За даними слідства, схему організував в’язень однієї із тюрем Житомира, який в інтернеті знаходив людей, що розшукували своїх близьких — бійців ЗСУ, що потрапили в полон або зникли під час боїв на передовій.
Потім зловмисник телефонував родинам українських захисників та за гроші обіцяв знайти і повернути їх додому. Представлявся він учасником «пошукової групи» і вихвалявся «потрібними» зв’язками.
Вартість «послуг» шахрая становила від 5 до 55 тис. грн. Сума залежала від платоспроможності потерпілого.
Встановлено, що гроші перераховували на банківські картки його співкамерників і спільників «на волі», серед них також були його матір та цивільна дружина.
СБУ задокументувала факт вимагання зловмисником понад 50 тис. грн з близьких українського воїна, який вважається зниклим безвісти.
Під час обшуків у камері в’язня та вдома у його спільників виявлено декілька мобільних телефонів, банківські картки та інші речові докази злочинної діяльності. Наразі організатору схеми повідомлено про підозру за шахрайство. Триває розслідування для притягнення до відповідальності інших співучасників злочину.
Як повідомляла АрміяInform, викрито колаборанта, який розгорнув польову кухню для «кадирівців» під час боїв за Миколаїв.
@armyinformcomua
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.
Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.
від 23000 до 23000 грн
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…