ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні запустили цифровий архів світлин воєнного часу

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Лютого 2024, 8:37

Міністерство закордонних справ України та організація Brand Ukraine запустили цифровий архів світлин воєнного часу.

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України.

Цифровий архів приурочений до другої річниці широкомасштабного російського вторгнення.

«Колекція створена у співпраці з провідними українськими фотографами та дозволяє вільне некомерційне використання світлин, наприклад, для постів, презентацій, фотовиставок, чи мирних акцій», — йдеться в повідомленні.

Колекцію розміщено на офіційному вебсайті України war.ukraine.ua. До неї увійшли світлини провідних українських фотографів, які з початку широкомасштабної війни документують руйнівні наслідки російської агресії та героїчні прояви українського спротиву.

Архів відкриває можливість будь-кому стати голосом України, поширюючи якісні фото про воєнний час. Усі світлини з дозволу фотографів доступні для вільного некомерційного використання. Так, за допомогою цього проєкту Brand Ukraine також поширює культуру коректного використання якісних фотоматеріалів, з дотриманням принципів авторського права.

«Ми запрошуємо уряди, організації громадянського суспільства, медіа та всіх небайдужих громадян послуговуватися нашим цифровим архівом, щоб більш ефективно поширювати правду про російську війну проти України через силу візуального сторітелінгу», — прокоментувала голова Brand Ukraine Марія Липяцька.

Читайте нас в Telegram
Пілоти 66 ОМБр показали, чому їхня кілзона — нездоланна перешкода для ворожих штурмовиків

Оператори БПЛА «Онуків Адольфівни» та Fireflies перетворили знищений російський БМП на могилу для ворожого штурмовика, який намагався подолати їхню кілзону.

У Києві затримали дезертира, який реєстрував «Старлінки» для росіян
У Києві затримали дезертира, який реєстрував «Старлінки» для росіян

У Києві Служба безпеки України затримала дезертира, який незаконно реєстрував термінали зв’язку для росіян.

Поблизу Костянтинівки росіяни роблять «тайники» з бронетехнікою
Поблизу Костянтинівки росіяни роблять «тайники» з бронетехнікою

Росіяни всіма засобами намагаються захопити Костянтинівку та б’ють по ній авіабомбами.

«У небі понад 100 БПЛА»: Президент попередив про нові хвилі дронових атак рф протягом дня
«У небі понад 100 БПЛА»: Президент попередив про нові хвилі дронових атак рф протягом дня

Президент України Володимир Зеленський попередив про можливі нові хвилі російських дронових атак протягом дня.

1500 км від кордону: Сили оборони уразили ключовий вузол перекачування російської нафти
1500 км від кордону: Сили оборони уразили ключовий вузол перекачування російської нафти

Сили оборони України уразили лінійну виробничо-диспетчерську станцію «Нурліно» в Башкортостані — на відстані 1500 км від українського кордону.

Роботизований штурм у Костянтинівці: удар з тилу поховав ворожу ДРГ під руїнами багатоповерхівки
Роботизований штурм у Костянтинівці: удар з тилу поховав ворожу ДРГ під руїнами багатоповерхівки

У Костянтинівці Сили оборони буквально поховали під руїнами багатоповерхівки одразу вісьмох окупантів, які просочилися до міста для вчинення диверсій.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 20000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А4055

Фельдшер, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Оператор БПЛА (ЗСУ)

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Стрілець

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Гранатометник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Старший механік-водій, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---