ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент зустрівся з іноземними дипломатами: говорили про Формулу миру та оборонну співпрацю

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Лютого 2024, 18:29

Президент України Володимир Зеленський у четвер у Києві зустрівся з дипломатами, представниками держав та міжнародних організацій.

Про це йдеться у повідомленні в телеграм-каналі глави держави.

«Перш за все дякую, що ви — в Україні та з Україною. Завдяки нормальній роботі дипломатичних представництв наші люди бачать, що лідери світу з нами й що ви вірите в Україну, довіряєте нашій державі», — сказав Володимир Зеленський.

За його словами, цього року необхідно зробити якнайбільше з погляду нашої здатності завершити цю війну згідно з фундаментальними основами міжнародного права.

Пріоритетним завданням глава держави назвав захист українців від російського терору. Він подякував кожній державі та кожному лідеру, які надають Україні та нашим людям оборонну, макрофінансову та гуманітарну підтримку.

Володимир Зеленським нагадав про Формулу миру, яка, за його словами, здатна відновити повну силу міжнародного права, порушеного росією.

«Здатна принести мир — справжній, чесний та зрозумілий кожному народу. Також повернути додому, в Україну, наших людей — дітей і дорослих, які депортовані в Росію, українських полонених та українських політичних бранців», — додав він.

Президент зазначив, що Україна запрошує всі поважні держави та компанії до оборонної співпраці.

«Маємо спільно працювати над тим, щоб росії не вдавалося обходити санкції світу. І ще один аспект — це російські активи. Що швидше вони будуть конфісковані, то швидше путін відчує справжню ціну агресії проти міжнародного права», — сказав він.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Почесні найменування: 65 окрема механізована бригада «Великий Луг»

Почесні найменування: 65 окрема механізована бригада «Великий Луг»

Почесні найменування пов’язують сучасні військові підрозділи з видатними діячами, місцевостями чи подіями української історії.

Це не гра, тут усе серйозно: у військах почали тестувати новітній симулятор для взаємодії між оператором FPV-дрона та стрільцем

Це не гра, тут усе серйозно: у військах почали тестувати новітній симулятор для взаємодії між оператором FPV-дрона та стрільцем

Українські військові інженери розробили, виготовили та відправили для практичного тестування в підрозділи Сил оборони симулятори нового покоління для напрацювання двосторонньої взаємодії між оператором FPV-дрона та стрільцем.

Президент обговорив із прем’єр-міністеркою Данії переговорний процес та гарантії безпеки для України

Президент обговорив із прем’єр-міністеркою Данії переговорний процес та гарантії безпеки для України

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністеркою Данії Метте Фредеріксен. Під час спілкування сторони детально обговорили поточну ситуацію в переговорному процесі, а глава держави поінформував про ключові аспекти переговорної позиції України.

«Крота», який допомагав ворогу обстрілювати позиції ЗСУ на Курщині, ув’язнять на 13 років

«Крота», який допомагав ворогу обстрілювати позиції ЗСУ на Курщині, ув’язнять на 13 років

За матеріалами СБУ 13 років за ґратами отримав російський «кріт», який допомагав рашистам обстрілювати позиції ЗСУ на Курщині

Сили оборони зірвали спробу прориву окупантів у напрямку Добропілля

Сили оборони зірвали спробу прориву окупантів у напрямку Добропілля

Сили оборони України відбили чергову спробу прориву російських військ у напрямку Добропілля та завдали противнику значних втрат у техніці й живій силі.

Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів Сил оборони

Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів Сил оборони

Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди військовослужбовцям Сил оборони України за мужність, героїзм і результати, досягнуті під час бойових дій проти російських окупантів.

ВАКАНСІЇ

Оператор ПЗРК

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Начальник медичного пункту

від 24000 до 25000 грн

Дніпро

26 окрема Дніпровська бригада

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Офіцер медичної служби

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Розвідник

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

--- ---