ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Майже по 30 тисяч на місяць: армія рф зазнає найбільших втрат від початку вторгнення

Актуальна тема Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 19 Лютого 2024, 9:09

Понад 400 тисяч військовослужбовців втратила армія росії від початку широкомасштабного вторгнення. Цю позначку окупаційне військо перетнуло 15 лютого. Цього дня, згідно з даними Генерального штабу ЗСУ, російські війська втратили 1210 військовослужбовців. Загалом лише за останні 3 місяці агресор недорахувався більш ніж  80 тисяч своїх солдатів. АрміяInform аналізує статистику втрат окупантів.

Упродовж останніх трьох місяців фіксується суттєве збільшення втрат серед особового складу окупаційної армії. Таких втрат російські війська не мали навіть під час своєї операції із захоплення Бахмута. Рекордним був грудень 2023 року. За цей місяць окупанти втратили майже 30 тисяч військовослужбовців. Значними, як порівняти з попередніми місяцями, втрати в окупантів були в листопаді 2023 року — більш ніж 28 тисяч осіб, та в січні 2024-го — понад 26 тисяч.


Наразі на фронті триває російська наступальна операція. Як заявляв начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, ця операція триває з листопада.

Саме з листопада і фіксується значне збільшення втрат у ворога. Тобто російська влада заради досягнення своїх політичних цілей готова платити надзвичайно високу ціну, не рахуючись із втратами. Одна з політичних примх путіна — Авдіївка. Як розповідав АрміяInform оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко, диктатору потрібна якась перемога, з якою можна йти на так звані вибори президента рф.

— Йому потрібно вийти та розповідати про якісь перемоги. Бо коли останнього разу він виступав, то розповідав, що російські війська захопили 19 будинків на півдні Авдіївки. Тобто від рівня захоплення Києва за 3 дні, вони деградували до рівня — 19 будинків на околицях маленького міста. Йому потрібно щось більш серйозне, — вважає Олександр Коваленко.

Саме втрати окупантів під Авдіївкою займають левову частку в загальній статистиці втрат ворога. Там окупанти втратили 47 тисяч свої солдат.

До речі, там масштабні атаки розпочалися ще в жовтні. 10 числа були перші спроби оточити місто із застосуванням великих механізованих колон. Це можна побачити і в статистиці втрат за місяць. Після 10 жовтня в середньому втрати ворога зросли більш ніж в півтора раза:


Значні втрати противника фіксуються і в лютому 2024 року. За перші 18 днів місяця агресор втратив 17 490 військовослужбовців. В середньому це по 972 особи на добу. Що співставно із рекордними груднем та листопадом 2023 року.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
росіяни завдали 5 ударів по Лиману

росіяни завдали 5 ударів по Лиману

Окупанти завдали по місту 5 ударів: 1 ракетою «Гром-Е1» і 4 бомбами «УМПБ Д-30 СМ».

Глава держави провів телефонну розмову з Генсеком ООН

Глава держави провів телефонну розмову з Генсеком ООН

Президент України провів телефонну розмову з Генсеком ООН Антоніу Гутеррішем та подякував йому за активну підтримку Формули миру та Саміту миру.

росіяни 8 разів штурмували Білогорівку

росіяни 8 разів штурмували Білогорівку

Ворог вісім разів штурмував Білогорівку, намагаючись вклинитися в бойовий порядок українських підрозділів. Ситуація там напружена.

Володимир Зеленський: Сьогодні заслухав доповідь Головнокомандувача щодо ситуації на фронті

Володимир Зеленський: Сьогодні заслухав доповідь Головнокомандувача щодо ситуації на фронті

Президент України сьогодні заслухав доповіді Головнокомандувача, Міністра оборони України та начальника Генштабу України щодо ситуації на фронті.

Окупанти масовано обстріляли Нікопольщину

Окупанти масовано обстріляли Нікопольщину

Тричі російські війська гатили з артилерії, 12 разів поцілили дронами-камікадзе.

«Вы же только окопы сделали и х***к, в другом месте ройте. Нормально?» — ГУР перехоплення

«Вы же только окопы сделали и х***к, в другом месте ройте. Нормально?» — ГУР перехоплення

Головне управління розвідки МОУ перехопило розмову дружини військовослужбовця рф, яка дуже не вдоволена його службою.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Сапер

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Механік-водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Старший бойовий медик

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Оператор БПЛА (ЗСУ, МП ВМСУ)

від 51000 до 121000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Головний сержант взводу

від 25000 до 25800 грн

Київ

Військова частина 2260 НГУ