Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…
У Сумській області обладнують фортифікаційні споруди для зміцнення і захисту прикордонних територій.
Про це в ефірі телемарафону розповів начальник Сумської ОВА Володимир Артюх.
«Всім відомо, що майже два роки тому ворог заходив через Сумщину. І завдяки героїзму сумських добровольчих формувань і ЗСУ ворог був викинутий за межі кордону. Зараз, щоб ця ситуація не повторилася, відбувається будівництво фортифікаційних споруд», — сказав Володимир Артюх.
За його словами, це достатньо масштабна задача і Сумщині допомагають інші регіони України: Львівська область, Тернопільська область і місто Київ. Також допомагають будівельні підприємства, які розташовані в інших регіонах.
«Споруди стаціонарні, бетонні, є сучасні інженерні рішення. Завдання виконуємо», — додав Володимир Артюх.
Начальник ОВА також зазначив, що ворожі обстріли регіону не припиняються ні на день. І якщо порівняти з 2023 роком, то зараз ситуація значно відрізняється за кількістю і наслідках.
«Якщо минулого року було понад 8 тисяч обстрілів, то сьогодні з початку року ми вже маємо 1432 обстріли, маємо і достатньо серйозні втрати. Торік було 84 загиблих, на сьогодні ми вже втратили 17 осіб», — сказав він.
@armyinformcomua
Одностайної позиції як про передачу крилатих ракет Taurus від ФРН Україні, так і їхнього ефективного застосування немає як у партнерів нашої держави, так і серед окремих зарубіжних та вітчизняних експертів.
Під час бомбардування нафтопереробного заводу F-16 зайшов у зону ураження систем ворожої протиповітряної оборони й зміг урятуватися лише завдяки майстерності пілота, оскільки системи протидії ракетам противника виявились несправними.
Кремлівські віртуозні уми знову на висоті. Цього разу на арені — листівки з пропагандистськими гаслами та символікою окупантів, які нібито «розклеїли» по Києву.
Солдатів армії країни-агресора визнано винними у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України). Їм призначено покарання – 12 років позбавлення волі.
Українські десантники продовжують майстерно «демілітаризувати» російські окупаційні війська, ефективно знищуючи не лише живу силу противника, але й широкий спектр його техніки — від мотоциклів до наземних роботизованих комплексів, які ворог використовує у своїх штурмових діях.
Мрія про військову службу, загартована спортом воля й гостре почуття несправедливості через російську агресію змусили Аліну повернутися в Україну, подолати проблеми зі здоров’ям і стати вправною операторкою бойових безпілотників на передовій. Її історія — не просто про вибір професії. Це розповідь про силу характеру, усвідомлену мету і безумовну любов до Батьківщини.
від 25000 до 25000 грн
Харків
Державна прикордонна служба України
Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…