ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Канада та США висловили підтримку Україні в боротьбі проти російської агресії

Новини
14 Лютого 2024, 8:24
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі та державний секретар США Ентоні Блінкен обговорили обговорили загарбницьку війну росії проти України.

Про це йдеться на сайті МЗС Канади за підсумками візиту Мелані Жолі до Вашингтона.

«На тлі того, що незаконне вторгнення росії до України наближається до завершення свого другого року, міністр Жолі та секретар Блінкен поговорили про продовження підтримки України та її боротьби за свободу», — йдеться в заяві.

Також під час зустрічі співрозмовники обговорили силу канадсько-американських відносин та їх важливість для безпеки й процвітання в регіоні та по всьому світу.

«Окрім цього міністр Жолі та секретар Блінкен обговорили конфлікт між ХАМАСом та Ізраїлем й негайну потребу домогтися звільнення заручників, наростити гуманітарну допомогу Газі й сприяти зусиллям із досягнення тривалого миру шляхом дводержавного рішення», — розповіли в МЗС Канади.

Як повідомляла АрміяInform, Канада та Велика Британія обговорили безпекові зобов’язання перед Україною.


Протягом тижня ворог атакував 1550-ма ударними дронами та 62-ма ракетами, більшість з яких — балістичні
Протягом тижня ворог атакував 1550-ма ударними дронами та 62-ма ракетами, більшість з яких — балістичні

Президент України Володимир Зеленський прокоментував ворожі обстріли та закликав союзників передати засоби ППО.

Уразили пускові засоби «Оніксів»: ВМС завдали удару по позиціях російського БРК «Бастіон» в Криму
Уразили пускові засоби «Оніксів»: ВМС завдали удару по позиціях російського БРК «Бастіон» в Криму

В ніч на 16 серпня сили і засоби ВМС ЗС України нанесли ураження по стартових позиціях та місцю дислокації берегового ракетного комплексу «Бастіон».

Одна людина загинула, ще вісім отримали поранення внаслідок атаки по Запоріжжі
Одна людина загинула, ще вісім отримали поранення внаслідок атаки по Запоріжжі

Упродовж доби окупанти завдали 1034 удари по 55 населених пунктах Запорізької області.

Київщина зазнала ворожого удару: серед постраждалих дитина
Київщина зазнала ворожого удару: серед постраждалих дитина

Сьогодні зранку внаслідок удару дронів у Броварському районі постраждало троє людей.

ВАКАНСІЇ
Olx Вогнеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Бухгалтер (ФЕС)

від 22000 до 23000 грн

Рівне

Військова частина А0532

Olx Командир артилерійського взводу

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

Senior Project Manager

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

WorkUa Стрілець

від 50000 до 100000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

Olx Бойовий медик роти охорони

від 20100 до 120100 грн

Чугуїв, Харківська область