ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Це додає впевненості та мотивації: Президент подякував Сенату США за схвалення проєкту допомоги Україні

Новини
13 Лютого 2024, 14:42
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент України Володимир Зеленський подякував Сенату США за схвалення законопроєкту, який передбачає 60 мільярдів доларів на підтримку України.

Про це йдеться на сайті Офісу Президента.

«Є позитив зі Сполучених Штатів: Сенат проголосував за продовження підтримки нашої країни, наших воїнів. Рішення, заради якого ми дуже багато працювали. Рішення, якого очікували не лише ми, а й багато інших народів, зокрема у Європі», — йдеться в повідомленні.

Він наголосив, що це справді додає впевненості та мотивації.

«Це був перший крок, далі – Палата представників, голосування конгресменів там. Очікуємо позитивного рішення. Сподіваємося на принципову підтримку. І віримо, що Америка й надалі залишатиметься лідером», — додав глава держави.

Президент подякував лідеру більшості в Сенаті Чаку Шумеру та лідеру республіканців Мітчу Макконнеллу за рішучість і морально сильний вибір. А також кожному із 70 сенаторів, які проголосували позитивно.

«Україна дуже це цінує», — наголосив глава держави.

Як повідомляла АрміяInform, Сенат Сполучених Штатів Америки остаточно підтримав пакет, який передбачає нове фінансування допомоги Україні на понад 60 млрд доларів.


Чорне море стає для росіян червоним: за ніч уражено ще 13 кораблів ворожого тіньового флоту
Чорне море стає для росіян червоним: за ніч уражено ще 13 кораблів ворожого тіньового флоту

У ніч на 18 липня пілотами СБС ЗСУ було уражено 8 суховантажів, 1 танкер, 1 танкер-газовоз, 1 буксир та 2 плавучих крани.

Ворог запустив по Україні 7 ракет та 90 БПЛА. Основний напрямок удару — Одещина
Ворог запустив по Україні 7 ракет та 90 БПЛА. Основний напрямок удару — Одещина

У ніч на 18 липня (з 18:00 17 липня) противник атакував Україну ракетами та ударними БПЛА.

Пам’яті історика Валерія Романовського (позивний «Козак»)
Пам’яті історика Валерія Романовського (позивний «Козак»)

Науковець і воїн, який присвятив себе служінню Україні.

«Одноразові носильники, одноразові дрони»: під Лиманом ворог намагається хоч якось налагодити логістику
«Одноразові носильники, одноразові дрони»: під Лиманом ворог намагається хоч якось налагодити логістику

Через активну роботу наших пілотів ворожі штурмовики на Лиманському напрямку змушені забезпечувати власну логістику пішки чи «молніямі».

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Стрілець, Військова частина А7290

Лозова

Військова частина А7290

WorkUa Розвідник ССО

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Olx Телефоніст, лінійний наглядач

від 23000 до 73000 грн

Болград, Одеська область

WorkUa Навідник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

WorkUa Зовнішній пілот, оператор БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Начальник комплексу, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ