На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…
Слідчі головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях розпочали розслідування за фактом вбивства окупантами беззбройних українських військовополонених.
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора, передає АрміяInform.
9 лютого 2024 року у медіа було поширено відео розстрілу українських захисників представниками зс рф під час захоплення наших позицій поблизу с. Кліщіївки Бахмутського району.
На відео з ворожого дрону зафіксовано, що, ймовірно, командир одного з підрозділів армії держави-агресора під час штурму окопів ЗСУ віддає наказ не брати противника в полон.
Військові рф розстріляли одного беззбройного полоненого, який виходив до них з піднятими руками. І вбили другого, кинувши гранату в бліндаж.
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.
Як повідомляла АрміяInform, Служба безпеки ідентифікувала ще п’ятьох російських військових, які вчиняли воєнні злочини проти цивільного населення у період тимчасової окупації Сумщини.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Іспанії провів переговори з Прем’єр-міністром Педро Санчесом та зустрівся з Королем Феліпе VI.
З нагоди Дня сержанта начальник Генерального штабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант Андрій Гнатов, вручив нагороди кращим військовослужбовцям. Серед них — унікальна відзнака «Кращий сержант (старшина) Збройних Сил України», яка присуджується виключно цього дня.
Батальйон «Signum» відзвітував про успішну роботу свого екіпажу, який на Лиманському напрямку виявив і збив рідкісний «Merlin» та три дрони Zala.
Працівники ДБР викрили групу військовослужбовців з Полтавщини, які регулярно крали дизельне пальне, призначене для бойових підрозділів ЗСУ.
До повномасштабної війни вона служила разом із чоловіком, але він загинув у перший день вторгнення. У пам’ять про нього Вікторія пройшла складну підготовку та нині захищає українське небо.
Боєць з позивним «Київ» служить штурманом екіпажу FPV батальйону безпілотних систем 110 механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.
На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…