ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наталія Калмикова: Потрібно пришвидшити хід реформ і навести лад в системі оборони

Актуальна тема Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 10 Лютого 2024, 9:55

Заступник Міністр оборони України Наталія Калмикова підбила підсумки тижня, що минає, й розповіла про результати. Зокрема про важливі рішення в секторі оборони держави, результати рекрутингу та міжнародну діяльність.

Про це Наталія Калмикова написала у фейсбуці.

Рішення уряду в секторі оборони держави

«Парламент ухвалив законопроєкт “Про внесення змін до деяких законів України щодо впровадження стандартів Організації Північноатлантичного договору у сфері медичного забезпечення сил безпеки і сил оборони”. Шлях до забезпечення високого рівня медичної допомоги для українських військовослужбовців, адаптованого до найкращих міжнародних практик, відкрито», — повідомила вона.

Також, за словами Наталії Калмикової, на засіданні уряду було прийнято два важливих рішення:

  • про врегулювання виплат ОГД іноземцям та апатридам, які на законних підставах проходять службу в Державній спеціальній службі транспорту за контрактом;
  • про надання допомоги медичними працівниками військових частин, які беруть участь у бойових діях, здійснюють бойові завдання, без отримання ними ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Розвиток треку рекрутингу

Станом на початок тижня розміщено 5101 вакансія від 800 частин. На них отримано 70892 відгуків від громадян, які виявили бажання служити в Силах оборони.

«Закінчили підготовку до відкриття рекрутингового центру у Львові. Це спільний проєкт із Львівською міською радою. Відкриття відбудеться у понеділок», — повідомила заступник Міністр оборони України.

Соціальна сфера та медичне забезпечення

За словами Наталії Калмикової, цього тижня пенсійне забезпечення військовослужбовців стало предметом обговорення на нараді під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

«Медичне забезпечення військових частин, навчання лікарів, які зараз знаходяться на сержантських посадах з подальшим присвоєнням офіцерського звання обговорювались на робочій нараді з начальниками медичних служб видів, окремих родів військ та сил ЗС України, яку проводив командувач Медичних сил ЗС України генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук», — зазначила вона.

Також на круглому столі, організованому Американською торговельною палатою, відбулась дискусія з питань інтеграції ветеранів, створення ветеранських бізнесів та нових робочих місць. А проблематика соціальних послуг для військовослужбовців піднімалися на Форумі «Психосоціальні послуги: виклики сьогодення, пропозиції рішень, система координації, доступність для людини».

Міжнародна діяльність

Наталія Калмикова повідомила й про гуманітарну допомогу лікарськими засобами від Уряду Вірменії для Національного військово-медичному клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь», яка надійшла цього тижня.

«Далі буде! Нам потрібно пришвидшити хід реформ і навести лад в системі оборони!» — наголосила заступник Міністр оборони України.

Читайте нас в Telegram
Швейцарія підтримала 13-й пакет санкцій ЄС проти росії

Швейцарія підтримала 13-й пакет санкцій ЄС проти росії

Влада Швейцарія приєдналася до 13-го пакету санкцій Європейського Союзу проти росії.

Кабмін підтримав законопроєкт з відновлення державної влади в Криму: що він передбачає

Кабмін підтримав законопроєкт з відновлення державної влади в Криму: що він передбачає

Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт, який вносить зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану». Документ пропонує створити правові передумови для відновлення державної влади в Криму після деокупації. Зокрема, на півострові з’являться військові адміністрації.

Сьогодні росію виключили з ще однієї міжнародної організації

Сьогодні росію виключили з ще однієї міжнародної організації

Сьогодні, 1 березня, країну-агресора росію виключили з Дунайської комісії. Міжнародна ізоляція рф продовжує посилюватися.

Викрито двох російських генералів, які організовували масовані ракетні удари по Україні

Викрито двох російських генералів, які організовували масовані ракетні удари по Україні

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще двох посадовців вищого командування російських військ, які вчиняли воєнні злочини проти цивільного населення України.

У Міноборони розповіли, як вирішують проблеми в оборонних закупівлях

У Міноборони розповіли, як вирішують проблеми в оборонних закупівлях

Заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков в інтерв’ю The Kyiv Independent розповів про реформи в системі оборонних закупівель України.

Українська авіація протягом доби завдала 13 ударів по росіянам

Українська авіація протягом доби завдала 13 ударів по росіянам

Протягом доби авіація Сил оборони завдала ударів по 13 районах зосередження особового складу противника.

Захищаємо світ

00
00
00