ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Уряд ухвалив три важливих рішення в секторі оборони

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Лютого 2024, 20:32

Кабінет міністрів України на своєму засіданні ухвалив три важливі рішення, які безпосередньо стосуються сектора оборони.

Про це йдеться на сайті Міністерства оборони України, передає АрміяInform.

Згідно з першим рішенням, іноземцям та особам без громадянства, а також членам їхніх родин, які на законних підставах проходять військову службу в Державній спеціальній службі транспорту за контрактом, виплачуватимуть одноразову грошову допомогу (ОГД).

«Тепер вони або члени їхніх родин отримуватимуть кошти як і решта військовослужбовців. Нагадаю, що ОГД виплачується у разі загибелі, смерті, інвалідності або часткової втрати працездатності», – розповіла Наталія Калмикова.

Друге рішення Уряду врегульовує надання допомоги медичними працівниками військових частин, військових закладів, установ, які беруть участь у бойових діях, здійснюють бойові завдання, без отримання ними ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики.

«Тепер у медичних ротах та медичних пунктах батальйонів на територіях, де ведуться бойові дії, буде достатньо лише подати відповідну декларацію про провадження господарської діяльності. Таким чином, медики звільняються від обов’язку довготривалого та складного оформлення ліцензії», – зазначила заступниця Міністра.

Відповідно до третього рішення, прийом громадян в ТЦК та СП відбуватиметься цілодобово.

«Це стосується як персонально-якісного обліку призовників, так і обліку транспортних засобів. Цілодобовими також стануть медичні огляди та психологічні обстеження ВЛК. Окрім того, ТЦК та СП отримали можливість цілодобово розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати стягнення», – додала Наталія Калмикова.

Раніше АрміяInform повідомляла, що Рустем Умєров подякував Литві за новий пакет військової допомоги.

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Викинули десант і втекли — окупанти бережуть техніку, а не людей

Викинули десант і втекли — окупанти бережуть техніку, а не людей

Бійці 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка показали, як російська БМП висадила у полі десант і втекла від нашого артилерійського вогню.

Чужі тут не їздять — пілоти набили купу ворожого транспорту

Чужі тут не їздять — пілоти набили купу ворожого транспорту

Оператори безпілотних систем підрозділу Ivan Franko Group знищили до десятка транспортних засобів окупантів.

Повна вантажівка десанту — королівські пілоти уразили чудову ціль

Повна вантажівка десанту — королівські пілоти уразили чудову ціль

Пілоти FPV-дронів 14-ї механізованої бригади імені князя Романа Великого на Куп'янському напрямку влучили вантажівку з повним кузовом ворожої піхоти.

Намагалися «відмити» понад пів мільярда гривень оборонних коштів: викрили фіктивні компанії

Намагалися «відмити» понад пів мільярда гривень оборонних коштів: викрили фіктивні компанії

Поліцейські викрили конвертаційний центр, через який зловмисники відмили понад пів мільярда гривень з оборонних контрактів.

Оновлення системи «Імпульс»: розширені звіти, нові можливості імпорту та асинхронна генерація

Оновлення системи «Імпульс»: розширені звіти, нові можливості імпорту та асинхронна генерація

У системі точного обліку військовослужбовців «Імпульс» запровадили низку оновлень, спрямованих на розвиток звітності, роботу зі штатами та обробку великих обсягів даних під навантаженням.

В Україні запровадили новий підхід в оголошенні повітряних тривог

В Україні запровадили новий підхід в оголошенні повітряних тривог

Державна служба з надзвичайних ситуацій разом із Повітряними Cилами та обласними військовими адміністраціями запустили поділ на райони по всій країні, окрім Донецької та Луганської областей.

ВАКАНСІЇ

Водій

від 22000 до 122000 грн

Київ

Військова частина А0222

Бойовий медик у Стрий

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

Водій

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Інженер-електронщик (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Водій-електрик до військової частини А2800

від 20000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---