Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець направив офіційні листи до ООН та МКЧХ, щоб зафіксувати порушення міжнародного гуманітарного права після того, як так званий «суд» в тимчасово окупованому Донецьку засудив 33 українських військовополонених до 27-29 років позбавлення волі.
Про це він написав на своїй сторінці у Telegram.
«Вчергове так званий суд терористичного угруповання «днр» засуджує наших громадян. Цього разу 33 українських військових отримали терміни від 27 до 29 років ув’язнення. Їх звинуватили в обстрілах житлових будинків так званої республіки», — йдеться в повідомленні.
Він наголосив, що це цинічне рішення неіснуючого «Верховного суду днр» у день, коли внаслідок російської ракетної атаки по житлових будинках міст України гинуть мирні українці.
«Вкотре зауважу, оголошені вироки здійснюються невизнаними світовою спільнотою квазіутвореннями, і є незаконними. Такий «суд» — це порушення права на справедливий судовий процес та черговий воєнний злочин росії», — додав Дмитро Лубінець.
Зазначається, що ухвалені так званим судом квазіутворення «днр» вироки є грубим порушенням Третьої Женевської конвенції в частині права полонених на справедливий суд та недопущення катування, їх можна вважати воєнним злочином. Донецька область є частиною України в міжнародно визнаних кордонах, на них поширюється юрисдикція українських судів. Лише вони мають право здійснювати правосуддя на цій території.
«Я звернуся з офіційними листами до ООН та МКЧХ задля фіксації порушень норм міжнародного гуманітарного права. Закликаю світову спільноту посилити тиск на агресора, аби припинити практику засудження фейковими судами українських захисників, які зі своєї землі проганяють ворога. Ми боремось не лише за територію, а й за кожну нашу людину, і повернемо всіх», — написав омбудсмен.
Як повідомляла АрміяInform, росіяни розповіли, як з ними поводилися в українському полоні.
@armyinformcomua
Кремлівські віртуозні уми знову на висоті. Цього разу на арені — листівки з пропагандистськими гаслами та символікою окупантів, які нібито «розклеїли» по Києву.
Солдатів армії країни-агресора визнано винними у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України). Їм призначено покарання – 12 років позбавлення волі.
Українські десантники продовжують майстерно «демілітаризувати» російські окупаційні війська, ефективно знищуючи не лише живу силу противника, але й широкий спектр його техніки — від мотоциклів до наземних роботизованих комплексів, які ворог використовує у своїх штурмових діях.
Мрія про військову службу, загартована спортом воля й гостре почуття несправедливості через російську агресію змусили Аліну повернутися в Україну, подолати проблеми зі здоров’ям і стати вправною операторкою бойових безпілотників на передовій. Її історія — не просто про вибір професії. Це розповідь про силу характеру, усвідомлену мету і безумовну любов до Батьківщини.
На Придніпровському напрямку загострилася ситуація безпосередньо в басейні Дніпра. Ворог почав здійснювати більше розвідувально-пошукових дій, висаджуючись на річкових островах.
Міністр оборони України Рустем Умєров провів у Києві зустріч з делегацією Парламентської асамблеї НАТО на чолі з президентом Маркосом Перестрелло.
від 20000 до 25000 грн
Васильків
Військова частина А1789
від 20000 до 120000 грн
Криве Озеро
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Про те, як їх втілюють в життя, розповідає фільм «Рух почався», показ якого відбувся в Києві. Про успішну наступальну операцію…