ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дмитро Кулеба закликав ЄС зробити три кроки для збільшення постачання артснарядів до України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 7 Лютого 2024, 16:24

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба наголосив на трьох термінових кроках, які Україна очікує від ЄС для збільшення обсягів постачань артилерійських снарядів до України для потреб фронту та наших солдатів.

Про це він заявив під час переговорів у Києві із Високим представником ЄС із зовнішньої політики та політики безпеки Жозепом Боррелем.

Зокрема, Україна закликає уряди країн ЄС підписувати довгострокові контракти з оборонними компаніями, щоб сприяти нарощуванню виробничих потужностей.

«Довгострокові контракти — це впевненість компаній та інвестиції грошей в виробництво. Це суттєво пришвидшить постачання снарядів до України. Європейське оборонне агентство підписує відповідні контракти і формує правову рамку. Україна розраховує на їхню швидку роботу», — йдеться в повідомленні.

По-друге, необхідно усунути всі регуляторні барʼєри для взаємодії оборонних компаній та індустрій Європи між собою, а також європейських та українських компаній між собою, аби не було жодних адміністративних чи правових перешкод для нарощування виробництва.

По-третє, потрібно стимулювати переговори європейських компаній та урядів із третіми країнами, щоб реструктурувати та переорієнтувати наявні контракти щодо постачання снарядів з цих країн до України, а також нарощувати імпорт боєприпасів з третіх країн до Європи.

«Якщо діяти комплексно за всіма трьома напрямами, то збільшення кількості артилерійських снарядів на фронті стане відчутним. Все це в зоні досяжності. На зустрічах високого представника в Києві, зі мною, в Уряді, з Президентом України, тема нарощування постачання снарядів є однією з ключових», — зазначив міністр.

Як повідомляла АрміяInform, Жозеп Боррель відвідав українське виробництво дронів і заявив, що Україна має потенціал стати технологічним центром.

Читайте нас в Telegram
До чувашії викрали 43 українські дитини з Бердянська

До чувашії викрали 43 українські дитини з Бердянська

Окупанти продовжують вивозити українських дітей з ТОТ на «оздоровлення» та докладають всіх зусиль для їх перевиховання та стирання національної ідентичності.

На Волині під час отримання хабаря затримали співробітницю ТЦК

На Волині під час отримання хабаря затримали співробітницю ТЦК

Провідна спеціалістка (42 роки) відділення обліку мобілізаційної роботи за гроші обіцяла не створювати штучних перешкод в оновленні облікових даних та продовженні бронювання трьом військовозобов’язаним працівникам державного підприємства критичної інфраструктури.

На честь загиблого захисника назвали бульвар у центрі Славутича

Пам’ять військовослужбовця 37 окремої бригади морської піхоти, Героя України, лейтенанта Олега Буяла вшанували, назвавши на його честь бульвар у центральній частині міста Славутич.

Сухопутні війська показали свою майстерню дронів

Сухопутні війська показали свою майстерню дронів

Вона належить розвідувальному батальйону 10-го армійського корпусу, тут ремонтують та програмують БПЛА різних типів — від FPV до крил.

На виставці в Парижі українські оборонні компанії підписали 5 угод

На виставці в Парижі українські оборонні компанії підписали 5 угод

Під час міжнародної виставки оборонної індустрії Eurosatory в Парижі компанії, що входять до складу АТ «Українська оборонна промисловість», уклали п'ять угод про партнерство.

Я був «жирною» ціллю, для мене навіть не пошкодували 120-ту міну — снайпер з позивним «Аптекар»

Я був «жирною» ціллю, для мене навіть не пошкодували 120-ту міну — снайпер з позивним «Аптекар»

Доброволець, який від перших днів російського вторгнення воював у лавах прикордонників, зазнав важких поранень у боях за Бахмут, але зміг повернутися на службу.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Водій, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

Начальник зарядно-акумуляторної станції

від 22000 до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724

Водій-електрик

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Снайпер

від 25000 до 125000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Номер обслуги мінометної батареї

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Начальник полігону

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ