ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Кирило Буданов закликав Канаду передати України ракети CRV7

Новини Новини світу та України
5 Лютого 2024, 20:52
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов в інтерв'ю канадському виданню GlobalNews закликав передати Україні ракети CRV7.

Про це повідомляє ГУР МОУ з посиланням на інтерв’ю, передає АрміяInform.

CRV7 — це некеровані авіаційні ракети калібром 70мм, призначені для ураження наземних цілей. Наразі в Канаді тривають дискусії щодо знешкодження понад 80 тисяч таких ракет, утім, за словами Кирила Буданова, ця зброя була б корисною у захисті України від атак терористичної росії.

«CRV7 можуть використовуватися як в українських ударних вертольотах, так і в наземних пускових установках для ураження російських танків та артилерії», — зазначив Кирило Буданов.

Водночас передача CRV7 могла б заощадити кошти канадських платників податків, які планують витратити на утилізацію. Начальник Головного управління розвідки МОУ сказав, що сподівається, що така ситуація буде взаємовигідна для обох сторін.

Раніше АрміяInform повідомляла, що Міністр у справах ветеранів подала у відставку.

 


Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями
Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями

Президент України закликав не ігнорувати повітряні тривоги, адже, за даними розвідки, росія готує новий масований ракетний удар.

«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом
«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом

Антитепловізійні плащі не допомагають російським штурмовикам сховатися від українських дронів на Покровському напрямку.

Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами
Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами

На Північно-Слобожанському напрямку воїни 704-ї окремої бригади РХБЗ застосовують FPV-дрони з термобаричними боєприпасами для ураження штурмовиків рф.

Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці
Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці

Літнього жителя Дружківки, який потрапив під удар російського FPV-дрона, евакуювали до медиків наземним роботизованим комплексом.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Навідник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Швець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Olx Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Навідник-оператор

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Junior Project Manager

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

WorkUa Охоронець приміщення

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ