Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…
Європейський Союз зможе поставити Україні близько 524 тис. артилерійських снарядів до березня замість мільйона, як планувалося торік.
Про це заявив очільник європейської дипломатії Жозеп Боррель після зустрічі міністрів оборони країн ЄС у Брюсселі.
Торік Європейський Союз і держави-члени взяли на себе зобов’язання надати Україні 1 мільйон артилерійських боєприпасів протягом одного року.
Жозеп Боррель повідомив, що остання наявна в нього інформація свідчить, що з березня минулого року і до цього часу — початку цього року — було поставлено 330 000 боєприпасів.
«Отже, близько третини мети, переважно з наших запасів, з наявних запасів. До березня — на сьогоднішній день — я очікую, що ця цифра буде збільшена ще приблизно на 200 000, отже, досягне 524 000. Це трохи більше — 52% від поставленої мети», — сказав він.
Глава дипломатії ЄС додав, що цього показника вдалося досягти завдяки розконсервації запасів, а також індивідуальним і спільним закупівлям.
За його словами, до кінця року планові поставки сягнуть понад 1 мільйон, тому що цифра на конвеєрі становить 630 тисяч.
«Я сказав, що це ще не офіційно підтверджено, але я можу оцінити, що до кінця цього року ми доставимо в Україну понад 1 мільйон боєприпасів. Це та картина, яку я маю на даний момент з точки зору здійснених або запланованих поставок, і я наполягаю на тому, що кожного дня вона змінюється. Вона продовжує розвиватися і збільшуватися, і вона буде надалі збільшуватися. Ситуація продовжить покращуватися в найближчі місяці», — наголосив він.
Як повідомляла АрміяInform, країни-члени Європейського Союзу та інституції ЄС взяли на себе зобов’язання надати Україні військову підтримку на суму щонайменше 21 мільярд євро.
@armyinformcomua
Військова контррозвідка Служби безпеки затримала у Києві агентку російської воєнної розвідки, яка готувала координати для дронової атаки рф по столиці України 1 січня 2025 року.
Міністерство оборони України опублікувало роз’яснення щодо механізму переведення у застосунку Армія+, а також щодо причин, через які можуть виникати затримки.
Окупанти все більше намагаються застосовувати нову тактику — коли спочатку заходить мала штурмова група, ховається якнайближче до українських позицій і чекає підкріплення, однак Сили оборони знають, як протистояти їм.
На Курахівському напрямку ворог почав частіше застосовувати ствольну артилерію та реактивні системи залпового вогню.
Покровськ залишається однією з ключових точок на лінії фронту, але російські війська не наважуються здійснити масштабний лобовий штурм цього міста.
Снайперу з позивним «Малиш» лише 25 років, але він пройшов крізь жахіття оточення і боровся з ворогом на відстані як сотень метрів, так і віч-на-віч.
Про те, як змінилась роль снайпера на передовій та як готують майбутніх снайперів АрміяInform розповів сержант-інструктор школи підготовки снайперів 199 навчального центру ДШВ ЗСУ з позивним…