ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна посилює співпрацю у сфері оборонних закупівель з Чехією, Нідерландами та Данією

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Січня 2024, 18:54

Заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков зустрівся з директором Міжурядового агентства оборонної співпраці AMOS (Чехія) Алешом Витечкою, а також представниками оборонного сектору Нідерландів та Данії.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

«Наша пріоритетна мета — посилення обороноздатності України. Збройні Сили України потребують найсучасніше озброєння та технології. Співпраця з європейським оборонно-промисловим комплексом — невід’ємна частина цієї стратегії», — зазначив заступник Міністра.

Під час зустрічі Дмитро Кліменков подякував урядам та народам країн делегації за непохитну підтримку та матеріально-технічну допомогу у боротьбі України з російським агресором.

Заступник Міністра оборони поінформував про інституційні зміни, що тривають в Міністерстві — зокрема про створення агенцій з оборонних і тилових закупівель.

Також делегацію ознайомили з пріоритетами України в оборонних закупівлях у коротко- і довгостроковій перспективах, зокрема про плани щодо нарощення власного виробництва боєприпасів потрібних калібрів, мін і дронів.

Дмитро Кліменков закликав представників оборонної промисловості Чехії, Нідерландів та Данії до посилення співпраці й обміну досвідом у сферах виробництва зброї та оборонних закупівель.

Як повідомляла АрміяInform, Україна та Бельгія співпрацюватимуть в оборонній промисловості.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Протягом минулої доби зафіксовано 156 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби зафіксовано 156 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Вчора противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах 117 авіаударів, скинувши 212 КАБ. Крім цього, здійснив 6010 обстрілів, зокрема 104 — із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 3363 дрони-камікадзе.

Ворог тримає у Чорному морі носій «Калібрів»

Ворог тримає у Чорному морі носій «Калібрів»

У Чорному морі знаходиться 1 ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет «калібр» загальним випалом до 6 ракет.

Одна людина загинула і чотири постраждали внаслідок удару «Шахеда» на Дніпровщині

Одна людина загинула і чотири постраждали внаслідок удару «Шахеда» на Дніпровщині

Увечері ворожий ударний БПЛА влучив у житлову 9-поверхівку у Кам'янському на Дніпровщині. Загинув чоловік. Постраждали четверо: 11-річна дівчинка і три жінки, одна з яких у важкому стані.

ТМ на ваші голови — наші пілоти бомблять ворога протитанковими мінами

ТМ на ваші голови — наші пілоти бомблять ворога протитанковими мінами

Оператори 46 аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ знищують екіпажі ворожих дронарів за допомогою скидів протитанкових мін.

Ворог втрати понад 1100 солдатів, 8 танків та систему ППО — Генштаб ЗСУ

Ворог втрати понад 1100 солдатів, 8 танків та систему ППО — Генштаб ЗСУ

За минулу добу армія країни-агресора втратила 1110 солдатів та 70 артилерійських систем.

У Києві Президент ушанував пам’ять загиблих від російського ракетного удару

У Києві Президент ушанував пам’ять загиблих від російського ракетного удару

Президент України Володимир Зеленський на місці російського удару балістичною ракетою по Києву вшанував пам’ять загиблих і заслухав доповідь міністра внутрішніх справ.

ВАКАНСІЇ

Бухгалтер фінансової служби

від 20000 до 22000 грн

Чернівці

Військова частина 3113 НГУ

Старший навідник гармати

від 20400 до 120400 грн

Луцьк, Волинська область

Бухгалтер (матеріальний стіл), військовослужбовець

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна Січеславська Бригада

Водій-механік танка, танкіст

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

Швець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

--- ---