На ці запитання відповіді надав військовий експерт Петро Черник. Американці з Талібаном вели переговори понад рік — Процес пошуку формули виходу із цієї фази почався….
Україна та Бельгія провели спільний семінар з оборонної промисловості, під час якого бельгійські та українські компанії підписали шість документів про старт співробітництва.
Про це повідомляє Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України.
Зокрема, у семінарі взяли участь представники 33 українських, 8 бельгійських компаній, Асоціація бельгійської безпекової та оборонної промисловості (BSDI), а також представники урядового сектору оборони та безпеки обох країн.
«Організували семінар для того, щоб українські та бельгійські підприємці оборонної сфери налагодили зв’язки та домовились про співпрацю, а також щоб зміцнити стратегічне партнерство бельгійського й українського ОПК», — йдеться в повідомленні.
Генеральний директор АТ «Українська оборонна промисловість» Герман Сметанін зазначив, що завдання Укроборонпрому не лише забезпечувати потреби Сил оборони України в озброєннях та військовій техніці, але опановувати виробництво нових видів продукції, впроваджувати передовий досвід і технології. Зокрема, це необхідно для інтеграції в оборонно-промисловий комплекс країн НАТО.
Оборонні відомства України й Бельгії також підписали Меморандум про взаєморозуміння.
«Сьогодні ми з гордістю оголошуємо про підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністром оборони Королівства Бельгія, Міністерством оборони України та Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України. Це сприяє гнучкості та високим технологічним можливостям бельгійської промисловості для довгострокового партнерства з українською промисловістю з метою реалізації стратегії українського уряду», — заявив національний директор з питань озброєнь Бельгії генерал-лейтенант Фредерік Гетін.
Як зазначається, 23-24 січня відбувся Бельгійсько-Український семінар оборонної промисловості. Захід був організований Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України, Міністерством оборони України, Міністерством закордонних справ України спільно з Міністерством оборони та Посольством Королівства Бельгія в Україні.
Як повідомляла АрміяInform, Україна та Норвегія розвиватимуть співпрацю в оборонній промисловості.
Пілоти Тактичної групи «Адам» змогли дроном вигнати окупантів під вогонь нашого кулемета.
Для налагодження доставки води, продовольства та боєприпасів на передові позиції на півночі Харківської області російські окупанти намагаються дедалі активніше використовувати безпілотні літальні апарати.
Штурмова група російських окупантів вирішила знову перебігти через канал Сіверський Донець - Донбас та атакувати позиції 24 механізованої бригади імені короля Данила.
На півночі Харківської області російські військові масово потерпають від розладів шлунково-кишкового тракту.
На Харківському напрямку російські окупанти посилили дистанційне мінування місцевості перед своїми передовими позиціями.
Пілоти 1 штурмового батальйону 92 штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка уразили двох російських солдатів.
Захищаємо світ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
На ці запитання відповіді надав військовий експерт Петро Черник. Американці з Талібаном вели переговори понад рік — Процес пошуку формули виходу із цієї фази почався….