ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Міноборони пояснили, навіщо створюють агенцію рекрутингу і як вона працюватиме

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Січня 2024, 7:23
Фото: Віталій Павленко / АрміяInform

Рекрутингова агенція, яку планує створити Міністерство оборони України, повинна буде забезпечити системну і якісну допомогу для громадян, які долучаються до лав Збройних Сил України.

Про це в інтерв’ю АрміяInform розповів уповноважений представник Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

За його словами, перший контакт майбутнього військового має відбуватися з рекрутером, в цьому процесі відбувається обмін інформацією, людина отримує відповіді на свої запитання.

«І якщо все складається, і людина каже: я зрозумів, чим займається ця військова частина, на цю посаду я готовий йти, я все зрозумів — то людина тут же на місці оформлює перший пакет документів, з яким вона потім йде до ТЦК та СП. Тому що оформлюють людину безпосередньо за всіма процедурами саме там. У нас немає іншої точки входу, крім ТЦК та СП», — пояснив Олексій Бежевець.

Він додав, що рекрутер, відповідно, перебуваватиме на зв’язку з ТЦК та СП і контролюватиме цей процес. Тобто він супроводжує людину далі по всіх етапах і відповідальний за неї.

«Це в нього у KPI (ключові показникии ефективності — англ.), в оцінці його результатів записано. Що людину, яку він рекрутував, має довести до частини, проконтролювати, щоб вона стала на посаду. Рекрутер телефонує, пише, за потреби підключає керівників, інші структури», — зазначив представник Міноборони.

Олексій Бежевець додав, що створення агенції проходить у тісній взаємодії з Генеральним Штабом ЗСУ, тому що агенція комплектуватиме, насамперед, Збройні Сили.

«Але загалом є мета об’єднати в майбутньому цю функцію для всіх Сил оборони. Щоб людина могла з нашою допомогою потрапити до військових підрозділів інших складових Сил оборони, не тільки до ЗСУ», — додав він.

Нагадаємо, АрміяInform вже пояснювала, чи справді охочі можуть обирати, де служити, і які є варіанти потрапити в ту чи іншу частину на певну посаду.

Читайте нас у Facebook
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини

Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.

Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА
Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА

За 10 місяців угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ збило понад 21 000 ворожих БПЛА літакового типу.

Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів
Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади налаштували своєї «ждунів» на ворожих штурмовиків.

Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії
Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії

Сили оборони України уразили хімічний завод у місті Розсош Воронезької області росії.

Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі
Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі

Суд визнав мешканку області винною у передачі представникам держави-агресора інформації про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ на території області.

«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон
«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон

Викрито та припинено діяльність схеми незаконного переправлення десятків військовозобов’язаних через державний кордон.

ВАКАНСІЇ
Стаpший механік, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Діловод загального діловодства, працівник ЗСУ

від 6000 до 7000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Водій-механік

від 20000 до 20000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Оператор наведення, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Харків

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

65 ОМБр

--- ---