У переліку повітряних мисливців, які можуть з’явитися в Україні, є також Dassault Mirage 2000 — багатоцільовий реактивний винищувач четвертого покоління. Розроблений у 1970-х роках компанією Dassault…
Історію з падінням Іл-76 під бєлгородом росіяни використовують для того, що вплинути на процеси та політичні протистояння у світі, заявив в ефірі телемарафону речник Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат.
«Вони цю історію використовують для того, щоб якомога більше вплинути на якісь процеси у світі, на протистояння у певних політичних колах в різних державах для того, щоб зменшити для України надання допомоги. Але навряд чи це їм вдасться. Ми бачимо, що ця допомога буде іти ще більше. І це стосується і Повітряних Сил, зокрема», — сказав він.
Юрій Ігнат при цьому нагадав слова командувача Повітряних Сил генерал-лейтенанта Миколи Олещука, який заявив, що основна мета росії в цій історії — привернути увагу і зменшити допомогу Україні з боку міжнародної спільноти.
«Вони цього, очевидно, не приховуючи, добиваються, навіть у відкритих своїх зверненнях», — зазначив речник Повітряних Сил.
Ведучі телемарафону також поцікавилися, наскільки може бути достовірною версія про те, що окупанти могли «розміняти» такий вартісний літак задля проведення ІПСО.
Ігнат пояснив, що які б не були коментарі з цього приводу, ворог все одно зможе використати їх з власною ціллю. Він все ж додав, що таких потужних літаків у росії в наявності близько сотні, і загалом втрати літаків для рф не є чимось визначним.
«Ми вже не раз з вами говорили, що життя російських пілотів, один там, два літаки, ну, для них це не є якоюсь серйозною втратою в їхньому нелюдському кривавому режимі. Ви бачили, скільки «вагнерівці» поклали літальних апаратів. Ну там взагалі дивуєшся… росія не буде оплакувати якось чи, можливо, жалкувати за втраченим», — пояснив Юрій Ігнат.
Як повідомляла АрміяInform, Головне управління розвідки Міністерства оборони України, коментуючи інформацію щодо Іл-76, попередило про можливість спланованих та навмисних дій рф з метою дестабілізації ситуації в Україні та послаблення міжнародної підтримки України.
Генеральний штаб Збройних Сил України зробив заяву, в якій підкреслив, що важливо вжити всіх заходів для захисту України та українців, зокрема на бєлгородсько-Харківському напрямку.
Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч із міністром оборони Великої Британії Джоном Гілі для обговорення подальших кроків підтримки Сил оборони України.
Протягом минулої доби зафіксовано 169 бойових зіткнень. Противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах шість ракетних ударів, застосувавши 17 ракет, 71 авіаційний удар (114 КАБ), здійснив 4672 обстріли, понад 180 з них — із реактивних систем залпового вогню.
Ворог атакував Одещину балістичними ракетами. Загинуло четверо людей, серед яких підліток.
Станом на ранок 11 жовтня за добу на фронті російські загарбники втратили 1140 одиниць особового складу вбитими та пораненими.
У Чорному морі 2 ворожі кораблі, які є носіями крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 8 ракет.
У Римі Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Головою Ради міністрів Італії Джорджею Мелоні.
Захищаємо світ
від 20000 до 120000 грн
Дніпро, Дніпропетровська область
від 20000 до 120000 грн
Чернігів, Чернігівська область
У переліку повітряних мисливців, які можуть з’явитися в Україні, є також Dassault Mirage 2000 — багатоцільовий реактивний винищувач четвертого покоління. Розроблений у 1970-х роках компанією Dassault…