ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міністр закордонних справ Литви відвідав Харків і побачив наслідки обстрілів рф

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Січня 2024, 19:26

Вперше від початку широкомасштабної війни Харківщину відвідав міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс.

Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов у телеграм-каналі.

Міністр на власні очі побачив наслідки російського терору на Харківщині — обстріли окупантів забрали життя 2386 цивільних, з них 81 — діти. Зруйновано понад 47 тисяч будівель.

За словами Олега Синєгубова, Литва спільно з Євросоюзом планує спрямувати кошти на будівництво в Україні 6 сучасних укриттів, одне з них – на Харківщині.

«Приділила увагу гуманітарній сфері: в області — понад 520 тисяч ВПО, тож підтримка Литви у цьому напрямку дуже важлива для нас», — зазначив очільник ОВА.

Також глава МЗС Литви оглянув будівництво захисного укриття в селищі Коротич. Одночасно тут зможуть навчатися 500 школярів.

Олег Синєгубов зазначив, що для створення безпечної освітньої мережі в Харківській області необхідно звести 1500 укриттів різного типу.

Читайте нас в Telegram
Шторм на окупованій Луганщині: франко-британськими ракетами знищено російський пункт управління

25 травня Повітряні Сили ЗСУ застосували крилаті ракети повітряного базування Storm Shadow для успішного знищення важливого пункту управління та зв’язку ворога.

З McDonald’s у піхоту: історія Ліни, яка у 20 років стала до лав війська
З McDonald’s у піхоту: історія Ліни, яка у 20 років стала до лав війська

Нині захисниця служить начальницею групи персоналу штабу одного з батальйонів 152-ї єгерської бригади імені Симона Петлюри.

Двоє мобілізованих та знайома: в Одесі тюремні строки отримали учасники шпигунської групи
Двоє мобілізованих та знайома: в Одесі тюремні строки отримали учасники шпигунської групи

Реальні терміни ув’язнення отримали одразу троє російських агентів, яких СБУ викрила в Одесі у липні 2024 року.

Окупант під смугастою ковдрою: наш дрон уразив росіянина в схованці
Окупант під смугастою ковдрою: наш дрон уразив росіянина в схованці

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка знищили ворожих штурмовиків.

Демпінг не пройшов: на Житомирщині затримали дуже дешевих перевізників ухилянтів
Демпінг не пройшов: на Житомирщині затримали дуже дешевих перевізників ухилянтів

Чоловік та жінка з Вінниччини брали усього по 10 тисяч гривень з громадян призовного віку, які бажали незаконно переправитися до Євросоюзу.

Збирав дані для катівні й утік до Харкова: СБУ затримала помічника окупаційного гауляйтера Дворічної
Збирав дані для катівні й утік до Харкова: СБУ затримала помічника окупаційного гауляйтера Дворічної

Служба безпеки України та Національна поліція викрили колаборанта, який під час окупації Харківщини працював на російську адміністрацію у Дворічній.

ВАКАНСІЇ
Начальник складу безпілотних авіаційних комплексів

від 25000 до 30000 грн

Полтава

Військова частина А4759

Кухар, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Київ

Військова частина 3078 НГУ

Водій кат В

від 21000 до 121000 грн

Миколаїв

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Лікар-терапевт

Київ

Військова частина А7039

Лаборант киснедобувної станції

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Гранатометник

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

--- ---