ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українські жінки-снайпери надихнули кінопродюсера з Франції

Історія Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Січня 2024, 11:49
Курсантки одного з вищих військових навчальних закладів
Ілюстративне фото

Продюсер серіалу «Темні серця» про французький спецназ Жіль де Верд'єр розказав, як надихнувся українськими військовими жінками-снайперами для створення однієї із серій.

Про це повідомляє Міністерство збройних сил Франції з посиланням на інтерв’ю Жіля де Верд’єра.

Так, відповідаю на запитання, чому в одній із серій «Темних сердець» було створено персонажа — жінку-снайпера — на посаді, якої поки що немає у французькому спецназі.

«Одним із джерел натхнення для створення цієї серії стала книга Світлани Алексієвич, лауреата Нобелівської премії з літератури «У війни не жіноче обличчя». Цей документальний нарис розповідає історію батальйону українських та білоруських жінок на фронті під час Другої світової війни», — відповів на це продюсер.

За його словами, багато з цих жінок були снайперами.

«Вони мають видатні бойові подвиги, яких, на жаль, немає в історії. Це мене особливо вразило. Фемінізація всіх професій є реальністю. Це досягнення мало бути присутнім у цій військовій серії», — зазначив Жіль де Верд’єр.

За його словами, його ідея полягала в тому, щоб вийти за рамки реальності, але залишитись правдоподібним.

«У 2016 році у спецназі жінок не було. Але, за словами різних фахівців, з якими ми зустрічалися, у жінки можуть бути навички снайпера. Єдина складність полягає у вазі обладнання. Тож, у «Темних серцях» ми «спотворили» реальність, але це залишається в межах можливого та правдоподібного», — зазначив продюсер.

Як повідомляла АрміяInform, чисельність військовослужбовиць ЗСУ збільшилась на 40 відсотків, як порівняти з 2021 роком.

Читайте нас в Telegram
Україна повернула тіла 528 полеглих захисників
Україна повернула тіла 528 полеглих захисників

До України в межах чергових репатріаційних заходів повернули тіла 528 полеглих оборонців.

«Ми розчищаємо шлях уперед»: сапер із позивним «Барс» став найкращим сержантом курсу Сил підтримки
«Ми розчищаємо шлях уперед»: сапер із позивним «Барс» став найкращим сержантом курсу Сил підтримки

У навчальному центрі Командування Сил підтримки ЗСУ найкращим сержантом курсу підготовки став сапер 47-ї інженерної бригади Юрій Сергійчук на псевдо «Барс».

Болота, міни й капоніри — як Україна перетворила кордон із Білоруссю на фортецю
Болота, міни й капоніри — як Україна перетворила кордон із Білоруссю на фортецю

Українське Полісся перетворили на багаторівневу оборонну лінію з фортифікаціями та мінними полями.

Дрони били по житлових будинках: на Сумщині рятувальники гасили пожежі під загрозою повторних ударів
Дрони били по житлових будинках: на Сумщині рятувальники гасили пожежі під загрозою повторних ударів

Російські безпілотники атакували житлові квартали у Шостці та Тростянці на Сумщині. Після ударів спалахнули будинки й господарські споруди.

«Україна тримається завдяки таким людям»: Володимир Зеленський нагородив воїнів Сил оборони
«Україна тримається завдяки таким людям»: Володимир Зеленський нагородив воїнів Сил оборони

Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами військовослужбовців Сил безпеки й оборони України.

«Бути поруч»: на Куп’янському напрямку запрацювали мобільні групи військових капеланів
«Бути поруч»: на Куп’янському напрямку запрацювали мобільні групи військових капеланів

На Куп’янському напрямку запрацювали мобільні групи військових капеланів, які підтримують бійців безпосередньо поблизу фронту.

ВАКАНСІЇ
Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Кухар у військовий шпиталь (ЗСУ)

від 21000 до 50000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

Технік зенітного ракетного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Розвідник

від 50000 до 120000 грн

Львів

110 окремий батальйон 111 ОБр Сил ТрО

Водій (Київська область)

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 25000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

--- ---