ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський вказав на фінансове досягнення України

Новини
18 Січня 2024, 21:17
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент України Володимир Зеленський відзначив досягнення України у фінансовій системі: соціальні виплати вдається забезпечувати без емісії (тобто без друку додаткових гривень).

Про це він заявив у вечірньому зверненні до українців.

«Прем’єр-міністр доповів сьогодні ж і щодо ситуації в нашій фінансовій системі. Ситуація стабільна, соціальні виплати забезпечуються у повному обсязі. І при цьому – без емісії», — зазначив Президент України.

При цьому він подякував українським платникам податків.

«Кожному й кожній, хто в Україні підтримує робочі місця, забезпечує виробництво, працює легально й чисто. За минулий рік ми маємо – попри війну – і економічне зростання 5%, і збільшення сплати податків, яке відповідає зростанню в економіці», — підкреслив Володимир Зеленський.

За його словами, це чітка ознака сили України.

«І держава справді цінує всіх, хто в цей час попри всі складнощі працює, сплачує податки й підтримує таким чином нашу можливість – спільну можливість – захищати державу й незалежність», — заявив Президент України.

Як повідомляла АрміяInform, 17 січня 2024 року Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні стартує ще один важливий етап на її шляху до членства в Європейському Союзі — скринінг українського законодавства у межах підготовки переговорної рамки.


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Інспектор прикордонної служби

від 20100 до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Інженер БПЛА

від 21000 до 50000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Бойовий медик

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Розвідник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Заступник командиpа бойової машини, навідник-оператор

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець

Яворів

Яворівський РТЦК та СП