Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Уряд Норвегії виділить 2 млрд норвезьких крон ($190,48 млн) на збільшення потенціалу оборонної промисловості країни.
Як зазначено у повідомленні на офіційному порталі норвезького уряду, компанія оборонної промисловості Nammo отримає один мільярд крон з цих коштів. Решту грошей Осло передасть на інші проєкти оборонного сектора країни, інформує АрміяInform.
Відповідні заяви були зроблені під час відвідин прем’єр-міністром Королівства Йонасом Гаром Стьоре та міністром оборони Бйорном Арілдом Грамом заводу компанії Nammo в містечку Раусфосс.
«Війна в Україні створила ситуацію, коли існує потреба у великій кількості боєприпасів. Тому уряд робить свій внесок потужними заходами, щоб норвезька оборонна промисловість могла виробляти більше. Один мільярд крон піде на конкретні проєкти на заводі Nammo для збільшення виробництва артилерійських боєприпасів. Ще один мільярд виділено на інші проєкти в норвезькій оборонній промисловості», — заявив прем’єр-міністр Йонас Гар Стьоре.

Раніше офіційний Осло виділив близько одного мільярда норвезьких крон на збільшення норвезьких виробничих потужностей через співфінансування так званих проєктів ASAP. Таким чином, загальна сума підтримки виробництва сягає трьох мільярдів норвезьких крон.
«Збільшення потужностей в оборонній промисловості є важливим як для України, так і для забезпечення нашої власної безпеки. Зараз ми робимо свій внесок у значне збільшення виробничих потужностей Nammo для задоволення потреб Норвегії, країн-членів Альянсу і України», — сказав міністр оборони Бйорн Арілд Грам.
Уряд Норвегії вже здійснив низку заходів, спрямованих на заміну переданих боєприпасів і зміцнення норвезьких запасів на випадок надзвичайних ситуацій у довгостроковій перспективі. Минулого року уряд уклав кілька великих контрактів з виробником боєприпасів Nammo, в тому числі найбільший контракт в історії компанії. Норвегія також бере участь у Північному проєкті з боєприпасів.
Довідково: Nammo або Nordic Ammunition Company — спільна норвезько-фінська компанія, що спеціалізується на виробництві боєприпасів, реактивних двигунів та космічного обладнання. Має підрозділи у Фінляндії, Норвегії, Швеції, Німеччині, Швейцарії, Іспанії, Австрії, США та Канаді.
Як повідомляла АрміяInform, Норвегія об’єднує зусилля зі Швецією та Данією для закупівлі артилерійських боєприпасів для України. Міністр оборони Норвегії Бйорн Арільд Грам зазначив, що було розглянуто кілька можливостей щодо того, як продовжити надання боєприпасів Україні найшвидшим і найкращим способом, тож було зроблено висновок, що найпрактичнішим способом є використання рамкової угоди, яку Організація оборонної логістики (FLO) має з Nammo.
Боєприпаси від норвезької фірми Nammo. Відео: BTB-concept
Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.
Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.
Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.
Військовослужбовець в Іршаву
Львів
Іршавський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Медична сестра, військовослужбовець
від 50000 до 120000 грн
Бучач
Третій відділ Чортківського РТЦК та СП
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…