ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Колаборантка, що обіцяла квартири за співпрацю з рф на Харківщині, отримала 5 років ув’язнення

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Січня 2024, 16:21

Реальний термін ув’язнення отримала ще одна колаборантка, яка співпрацювала з російськими загарбниками в період окупації Харківщини.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Згідно з даними слідства, фігуранткою є мешканка Вовчанська, яка після захоплення міста підтримала російських загарбників та вступила до місцевої окупаційної адміністрації. Там її призначили очільницею «управління житлово-комунального господарства» та визначили першочергове завдання — облаштувати казарми для російських військ. Для цього колаборантка разом зі своїми поплічниками забезпечувала водопостачання та енергозабезпечення в будівлях, де розмістилися рашисти.

Слідство також встановило, що для набору нових співробітників у «жек» фігурантка обіцяла «безкоштовні» квартири від загарбників. Після звільнення міста колаборантка намагалась уникнути правосуддя, імітуючи свій статус «поза політикою». Але співробітники СБУ зібрали докази її співпраці з окупантами і на початку жовтня 2023 року затримали. На підставі зібраних доказів фігурантку було визнано винною за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Враховуючи співпрацю зі слідством, суд призначив їй 5 років тюремного ув’язнення. Розслідування проводили співробітники СБУ в Харківській області за процесуального керівництва Чугуївської окружної прокуратури Харківської області.

Як повідомляла АрміяInform, Служба безпеки України викрила ще п’ятьох проросійських агітаторів, які проводили інформаційні диверсії проти України: серед них — прихильник «вагнерівців» та блогер, який дискредитував воїнів ЗСУ.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Склади та скупчення піхоти — артрозвідники «Чорного лісу» показали результати ударів по ворогу
Склади та скупчення піхоти — артрозвідники «Чорного лісу» показали результати ударів по ворогу

Військові 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» уразили склади та місця скупчення російських військових.

«Підрозділу FPV-перехоплювачів суттєво додалося роботи»: на Костянтинівському напрямку масово збивають ворожі дрони
«Підрозділу FPV-перехоплювачів суттєво додалося роботи»: на Костянтинівському напрямку масово збивають ворожі дрони

З поліпшенням погодних умов росіяни суттєво наростили інтенсивність застосування FPV-дронів на Костянтинівському напрямку.

Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих
Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих

Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих.

«Підрозділи забезпечення відправляли в штурми»: на Слов’янському напрямку ворог «обнулив» ресурс живої сили
«Підрозділи забезпечення відправляли в штурми»: на Слов’янському напрямку ворог «обнулив» ресурс живої сили

Окупанти практично повністю вичерпали попередній особовий склад на Слов’янському напрямку і були змушені кидати в штурми солдатів з підрозділів забезпечення.

Серія ударів по позиціях окупантів: уражено живу силу, артилерію та склади забезпечення
Серія ударів по позиціях окупантів: уражено живу силу, артилерію та склади забезпечення

У ніч на 13 березня Сили оборони України завдали серії ударів по військових об’єктах російської армії на тимчасово окупованих територіях.

ВАКАНСІЇ
Кухар (ЗСУ)

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

Навідник артилерії

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

розвідник, висока заробітна плата

від 25000 до 130000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Водій-механік

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Снайпер в ЗСУ

від 30000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Оператор БпЛА квадракоптерного типу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

--- ---