Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…
Розробник інтелектуальних боєприпасів компанія Raytheon Technologies Corp. створює для Військово-повітряних сил США нові ракети класу «повітря — земля» з радіолокаційним та інфрачервоним наведенням.
Про це пише портал Military & Aerospace Electronics.
Радар та інфрачервоне наведення «розумні» ракети StormBreaker допоможуть спрямовувати боєприпас до цілей, що рухаються в темряві, під час дощу, туману, при задимленні або пилу, що є серйозними завадами для більшості профільних сучасних боєприпасів.
Відповідно до технічного завдання від Пентагону, американська компанія Raytheon створить ракети StormBreaker з пошуком у трьох режимах, радаром міліметрових хвиль та інфрачервоним самонаведенням.
Компанія Raytheon Technologies планує зробити для ВПС США понад тисячу ракет класу «повітря — земля» з радіолокаційним та інфрачервоним наведенням, контракт оцінюється у 344,6 мільйона доларів.
Розмір ракет StormBreaker дозволяє розмістити вісім боєприпасів у тісних внутрішніх відсіках для зброї F-35. Якщо вимоги до дотримання нормативів маскування «стелс» не є вирішальним чинником, то ще близько 16 боєприпасів можна розмістити на крилах F-35.
Авіаційна ракета StormBreaker. Колаж RTX
Міліметровий радар виявляє і відстежує цілі в умовах негоди, інфрачервона камера з формуванням зображення забезпечує поліпшений вибір цілей, а напівактивний лазер дає змогу зброї відстежувати лазерний цілевказівник на літаку або на землі.
Трирежимні шукачі обмінюються інформацією про цілевказівку для ураження нерухомих або рухомих цілей у будь-який час і за будь-якої погоди.
Ця зброя здатна пролетіти понад 45 миль (72,4 км. — Ред.), щоб вразити мобільні цілі. Ракета StormBreaker може запускатися з літака F-35, а також з винищувача-бомбардувальника F/A-18E/F Super Hornet авіаносного базування.
Крім того, вона офіційно схвалена для оперативного використання на винищувачі-бомбардувальнику ВПС США F-15E.
Відео: Defence Labs
@armyinformcomua
Під час спроби атакувати наші позиції некерованими авіаційними ракетами російський Су-25 влучив Су-25, який працював з ним у парі.
Служба безпеки України передала в Національний Музей історії України у Другій світовій війні один із легендарних морських безпілотників Sea Baby.
Оператори підрозділу Ivan Franko Group показали ураження ворожої РСЗВ, а також купи автомобілів окупантів.
Оператори підрозділу UA_REG Team Сил спеціальних операцій ЗСУ вистежували місця накопичення росіян, а потім завдавали по них ударів.
Оператори роти ударних безпілотних авіакомплексів «Вершники» 112-ї бригади територіальної оборони уразили окупанта, який зробив собі схованку у дереві.
Стаціонарний пункт 1 центру рекрутингу Сухопутних військ почав роботу на вокзалі за адресою пл.Двірцева,1.
Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…