На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….
Президент України Володимир Зеленський провів важливу Ставку Верховного Головнокомандувача. На засіданні, зокрема, обговорили забезпечення фронту снарядами та безпілотниками, виробництво нового озброєння та посилення ППО.
Про це глава держави повідомив у своєму Telegram-каналі.
Як зазначив Володимир Зеленський, на Ставці були присутні очно командувачі основних напрямків та операцій.
«Разом з ними, Генштабом ЗСУ, Міноборони, Мінстратегпромом і Мінцифрою в усіх деталях розібрали тему забезпечення фронту снарядами та дронами. Фактичні витрати, щоденна потреба, розподіл між підрозділами», — написав глава держави.
За його словами, на Ставці також систематизували поточні та майбутні контракти, допомогу від партнерів, власне виробництво, зокрема відкриття нових ліній.
«Робимо все, щоб забезпечити воїнів усім необхідним для виконання завдань», — наголосив Президент.
Ще однією важливою темою засідання було ППО.
Члени Ставки проаналізували останні російські удари та ефективність Повітряних Сил ЗСУ. Узгодили наступні кроки для посилення захисту міст, громад, підприємств та об’єктів критичної інфраструктури.
Після ракетної атаки рф у Чорному морі біля Одеси затонуло іноземне торговельне судно. Загинули 10 людей, вісьмох членів екіпажу врятували.
Механік броньованої техніки
від 21000 до 121000 грн
Вся Україна
1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ
Технік з виконання ремонтних робіт та технічного обслуговування
від 25000 до 125000 грн
Шепетівка, Хмельницька область
Водій-слюсар (служба за контрактом ЗСУ)
від 20000 до 60000 грн
Софіївка
3 відділ Криворізького РТЦК та СП
На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….