Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Сьогодні, 7 січня, Україну з офіційним візитом відвідає міністр закордонних справ Японії Йоко Камікава. Дипломатка проведе серію зустрічей у Києві, зокрема з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.
Про це ідеться на офіційному сайті Міністерства закордонних справ Японії.
Зазначається, що під час візиту Йоко Камікава безпосередньо повідомить українській стороні, що Японія рішуче продемонструє свою відданість відновленню та реконструкції України в рамках тісного державно-приватного партнерства і 19 лютого проведе в Японії Японсько-українську конференцію з питань сприяння економічній реконструкції за особистої участі прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.
Глава МЗС Японії вкотре підтвердить українській стороні, що послідовна політика її країни щодо підтримки України залишається незмінною навіть в умовах нинішньої складної міжнародної ситуації.
Крім того, Йоко Камікава також поінформує українську сторону про деталі відповідної допомоги та плани їх держави.
Як повідомляла АрміяInform, міністерство оборони Японії передало для потреб Збройних Сил України партію повнопривідних позашляховиків. У Посольстві Японії в Україні запевнили, що допомога Україні від Японії продовжиться і у 2024 році.
Від початку доби кількість атак агресора становить 56.
Воєнна розвідка ідентифікувала одного з ліквідованих окупантів на Донеччині — громадянина Непалу Мадана Кумала (Madan Kumal), 08.11.1995 року народження.
У понеділок, 6 квітня, у Харкові стався новий напад на групу оповіщення Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
6 квітня близько 13:00 військові рф вдарили за допомогою БПЛА по одній з вулиць Херсона, внаслідок чого постраждали четверо цивільних, серед них — дитина.
У зоні відповідальності 11-го корпусу найактивніше ворог себе поводить на Слов’янському напрямку.
Вдень 6 квітня росіяни атакували Нікополь FPV-дронами та артилерією, внаслідок чого семеро людей постраждали.
Пілот, оператор безпілотних літальних апаратів
від 50000 до 120000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
Водій, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Київ
20 окремий батальйон спеціального призначення
Водій, військовослужбовець (40 ОАБр ім. Великого князя Вітовта)
від 50000 до 120000 грн
Первомайськ (Миколаївська обл.)
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….