У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Сили оборони України з початку широкомасштабного вторгнення знищили понад 6 тисяч ворожих танків.
Про це повідомляє оборонне відомство України у Twitter.
«З 24 лютого 2022 року в Україні було знищено понад 6 тисяч російських танків. Якщо вишикувати всі ці танки, то вийде 42-кілометрова лінія до пекла», — зазначили у відомстві.
Раніше в ексклюзивному коментарі для АрміяInform військовий експерт Петро Черник зазначав, що рф зазнає безпрецедентних втрат щодо танків. Скажімо, під час війни радянського союзу в Афганістані було втрачено трохи більш ніж 140 машин.
За його словами, найкраща техніка, яка перебуває у ворога в розпорядженні — це такий танк, як Т-90. Основні танки, котрі перебувають на зберіганні, це Т-72, Т-80 Т-64, Т-62, Т-54 та Т-55, і навіть ще є якась кількість Т-34.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади знищили 5 мотоциклів росіян.
Окупанти намагаються наростити у місті свою ударну компоненту у вигляді БПЛА, для чого встановлюють велику кількість антен.
Уже найближчим часом розпочнеться бета-тест автоматичних переведень між підрозділами в межах армійських корпусів.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…