ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Відповідальна від МКС щодо розслідування міжнародних злочинів відвідала Харківщину після обстрілів рф

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Січня 2024, 16:39

Відповідальна за розслідування міжнародних злочинів, вчинених в Україні, від Міжнародного кримінального суду Бренда Голліс побувала на Харківщині — у місцях російських атак на цивільну інфраструктуру.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

«Ми тісно співпрацюємо з МКС щодо розслідування фактів вбивств цивільного населення, катувань, позбавлення волі, сексуального насильства, обстрілів критичної цивільної інфраструктури», — сказав генпрокурор Андрій Костін, який супроводжував Бренду Голліс у поїздці.

Лише з 23 грудня зс рф здійснили 29 ракетних обстрілів Харкова та 4 напади БПЛА. Загинуло 5 осіб, 99 поранено, зокрема 8 неповнолітніх.

В Офісі Генпрокурора повідомили, що загалом в Харківській області розслідується понад 21 тисяча воєнних злочинів, з яких майже 15 тисяч пов’язані з нападами на цивільні обʼєкти, здебільшого житлові будинки. Решта — вбивства, незаконне позбавлення волі, катування тощо.

Також Андрій Костін разом Брендою Голліс відвідали село Гроза.

5 жовтня 2023 року внаслідок удару ракетою «Іскандер» по кафе в цьому селі загинули 59 людей. Практично чверть усіх мешканців Грози.

«Слідство вже встановило нелюдів, які навели ворожі війська на ціль. Працюємо над ідентифікацією виконавців та російських офіцерів, які віддали цей злочинний наказ», — наголосив Андрій Костін.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.

Ворог хотів дійти до Костянтинівки, прикриваючись туманом та дощем, проте потрапив під «вибухові опади»

Ворог хотів дійти до Костянтинівки, прикриваючись туманом та дощем, проте потрапив під «вибухові опади»

Російські штурмовики намагаються просунутися на Костянтинівському напрямку, використовуючи несприятливі для української аеророзвідки погодні умови.

Скид з «Вампіра» очима FPV-дрона: прикордонники показали «родзинку вечора» та знищення 50 окупантів

Скид з «Вампіра» очима FPV-дрона: прикордонники показали «родзинку вечора» та знищення 50 окупантів

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» оприлюднили кадри своєї бойової роботи, де загалом було ліквідовано близько 50 окупантів.

«Дрони без покарання»: у Бельгії фіксують вторгнення «невідомих» БПЛА над виробником систем ППО

«Дрони без покарання»: у Бельгії фіксують вторгнення «невідомих» БПЛА над виробником систем ППО

У Бельгії фіксують зростання кількості «невідомих» дронів над об’єктами оборонної компанії Thales Belgium, одного з найбільших виробників систем ППО в Європі. Керівництво компанії закликає владу терміново змінити законодавство, яке наразі забороняє збивати такі безпілотники.

«Два вуха на трьох» — поранені окупанти у перехопленні ГУР скаржаться, що їх знову женуть на позиції

«Два вуха на трьох» — поранені окупанти у перехопленні ГУР скаржаться, що їх знову женуть на позиції

Російське командування продовжує гнати своє «гарматне м’ясо» на виконання завдань, попри серйозні поранення.

Десантура в тилу ворога, засідка «Скелі» на окупантів, викосив русню на повному ходу: стрім

Десантура в тилу ворога, засідка «Скелі» на окупантів, викосив русню на повному ходу: стрім

Безпілотник ДШВ уразив ціль у тилу росіян. Команда SKY STRIKE Unit змогла пролетіти FPV-дроном понад 40 кілометрів, обійти РЕБ, залетіти в окуповане Курахове і там підірвати КАМАЗ. Наразі «кілзона» групи безпілотних систем 7 корпусу швидкого реагування ДШВ складає 15–20 км.

ВАКАНСІЇ

Технік РТБ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Військовослужбовець

від 20100 до 120100 грн

Миколаїв

Інгульський РТЦК та СП

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Діловод служби пального та мастильних матеріалів

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Фельдшер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

--- ---