У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Січеславські десантники, не дивлячись на складну ситуацію, погодні умови, міцно тримають свої позиції.
Про це повідомляє командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
«На фото один з непростих відрізків фронту. Мінімальна відстань до ворога сягає 90 метрів. Січеславські десантники не дивлячись на складну ситуацію, погодні умови, постійні обстріли та спроби ворога прорватися, міцно тримають свої позиції, завдаючи окупанту нищівних втрат. Десантники молоді, завзяті та вмотивовані. Колишні фермери, будівельники, механіки, а сьогодні — еліта українського війська та гордість нації!», — йдеться у дописі.
Раніше командування ДШВ ЗСУ показало, як наші воїни знищують живу силу противника на Донеччині.
Бійці 37-ї бригади морської піхоти за допомогою НРК «Тор-800» змогли одночасно евакуювати з поля бою чотирьох поранених побратимів.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади знищили 5 мотоциклів росіян.
Окупанти намагаються наростити у місті свою ударну компоненту у вигляді БПЛА, для чого встановлюють велику кількість антен.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…