ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Військовослужбовець Головного управління розвідки відзначений премією «Натхнення року»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Грудня 2023, 22:58

У межах щорічної премії року від видання «Українська правда» воїна спецпідрозділу Головного управління розвідки Міністерства оборони України «Артан» Конана відзначили у номінації «Натхнення року».

Про це повідомляє ГУР.

Історія Конана ― один із найприголомшливіших епізодів воєнного 2023-го. Це історія про характер і волю до життя, яка надихає.

Під час бойової операції Конан випав за борт човна, який перебував під атакою російського винищувача. Махнув побратимам, щоб відходили, і опинився сам на сам із Чорним морем ― за 130 кілометрів від берега. Конан провів у солоній воді 14 годин і вижив, дочекався порятунку.

Він боровся з хвилями, подумки говорив із дружиною, молився, думав про сина, якому не виповнилося і року, мріяв про фрукти і солодку воду. На нього сідали чайки. Його постійно відносило течією від вишок, які слугували орієнтиром. Але він продовжував рух.

«Я простий хлопець, який виріс у селі. Я військовослужбовець, який любить свою роботу. І, як виявилося, я людина, що дуже любить життя», — так розвідник розповів про себе журналістам.

Тепер він прагне донести свою історію якомога більшій кількості людей. «Щоб вони не здавалися», — сказав Конан.

Читайте нас в Telegram
«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину
«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину

Танки Leopard, які Україна отримала від Швеції, продовжують воювати на найгарячіших напрямках фронту.

Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України
Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України

Командир підрозділу «BULAVA» Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького на позивний «Халк» отримав звання Героя України.

Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках
Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках

Від початку доби російські війська 61 раз атакували позиції Сил оборони України.

Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном
Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном

Володимир Зеленський та Емманюель Макрон обговорили посилення української ППО, антибалістичний захист і євроінтеграцію України.

«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ
«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ

На російських ударних дронах, якими окупанти атакували столицю, помітили написи «За Иран» просто на бортах безпілотників.

«Малу Токмачку» росіяни знайшли вже й на Сумщині — тепер штурмують Малую Корчаківку
«Малу Токмачку» росіяни знайшли вже й на Сумщині — тепер штурмують Малую Корчаківку

Після нескінченної епопеї з «взяттям» Малої Токмачки російська пропаганда, схоже, знайшла собі нову нав’язливу ідею — тепер уже на Сумщині.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець

Миколаїв

189 об ТрО 123 Обр ТрО

Офіцер відділення ВСП

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Стрілець (до штурмового підрозділу)

від 51000 до 121000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Київ

Печерський РТЦК та СП

Майстер-сапер БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Стаpший навідник, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

--- ---