ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

UNITED24: Усі 13 броньованих медевакуаторів Gurkha уже на фронті

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Грудня 2023, 12:12

Фандрейзингова платформа UNITED24 на своїй сторінці в Telegram повідомила про передачу фронтовим медикам ще двох броньованих автомобілів для евакуації поранених з передової.

Цією партією завершено проєкт постачання 13 евакуаційних автомобілів.

Особливість броньованих швидких — висока прохідна спроможність. Вони можуть їхати «на спущеному колесі» від 50 до 150 км залежно від ваги машини та якості дороги.

Як інформувала АрміяInform, бронеавтомобілі Gurkha на замовлення державного підприємства «Медичні закупівлі України» виготовляла канадська компанія Terradyne Armored Vehicles Inc — їх кількість у світі обмежена. Кошти під цей проєкт у сумі 124 мільйони гривень виділила UNITED24.

Повідомляється, що всі 13 замовлених евакуаційних авто надходили в Україну поетапно. Усі вони, включаючи 12-ту і 13-ту машини, доставлені й передані військовим та вже залучені до виконання завдань у районі бойових дій.

Важливо, що «швидкі» відповідають балістичним стандартам НАТО, а саме: стандарту STANAG 4569 рівня II. Це означає, що їх броня захищає від ураження боєприпасами кінетичної дії, осколків снарядів польової артилерії та підриву саморобних вибухових пристроїв.

Читайте нас у Facebook
Хто і чим бив по російській столиці: Генштаб ЗСУ розкрив деталі потужної операції
Хто і чим бив по російській столиці: Генштаб ЗСУ розкрив деталі потужної операції

Для ураження цілей у Московській області використовувались українські розробки — RS-1 «Барс», FP-1 «Firepoint», БАРС-СМ «Gladiator» тощо.

Армійські веслувальниці здобули чотири медалі на міжнародних змаганнях
Армійські веслувальниці здобули чотири медалі на міжнародних змаганнях

Представниці Навчально-спортивної бази олімпійських видів спорту Іванна Дяченко та Вікторія Ус на міжнародних змаганнях з веслування здобули 4 нагороди.

Обвинувачені спрямували на підтримку Сил оборони вже понад 680 млн гривень
Обвинувачені спрямували на підтримку Сил оборони вже понад 680 млн гривень

За перше півріччя 2026 року органи прокуратури України спрямували понад 680 млн гривень на підтримку українських військових.

Найбільше ворог атакує на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворог атакує на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 46 разів атакував позиції Сил оборони, у тому числі 14 разів — на Костянтинівському напрямку.

Окупанти вбили дроном батьків, але дітей вдалося врятувати нашим воїнам: страшна історія із Добропілля
Окупанти вбили дроном батьків, але дітей вдалося врятувати нашим воїнам: страшна історія із Добропілля

Бійця 4-го батальйону «Сила Свободи» 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» Нацгвардії разом із евакуаційною групою «Білий Янгол» врятували двох сиріт.

«Понад 120 дронів в один момент зламали міф про «неприступну» столицю ворога» — 1-й центр СБС
«Понад 120 дронів в один момент зламали міф про «неприступну» столицю ворога» — 1-й центр СБС

Палає технопарк «Елма» у Зеленограді, вибухає Сонячногірська наливна станція, розлітається на шматки Московський НПЗ.

ВАКАНСІЇ
Механік БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Автослюсар (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Дружківка

Старобільський РТЦК та СП

Мережевий інженер

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Водій, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---