ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ЄС підтримав 12-й пакет санкцій проти росії — Денис Шмигаль

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Грудня 2023, 17:52

Про це Прем`єр-міністр України Денис Шмигаль написав у Facebook.

«Пакет передбачає низку секторальних обмежень. Серед них: поступова заборона на імпорт російських алмазів, заборона на надання програмного забезпечення для промислового виробництва, розширена заборона на імпорт з росії зрідженого нафтового газу, чавуну, чорних металів. Вводиться часткова заборона транзиту через росію товарів, що можуть збільшити промислові потужності, а також посилюється механізм обмеження цін на російську нафту», — зазначив Прем`єр-міністр.

Він додав, що ЄС розширив заборону на експорт компонентів безпілотників й високотехнологічних товарів.

«Тиск на росію повинен системно продовжуватися. Щоб знекровити російську воєнну машину. Щоб агресор відчув ціну розв’язаної війни та дорого заплатив за страждання й руйнування, завдані Україні», — наголосив Денис Шмигаль.

Читайте нас в Telegram
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини

Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.

Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА
Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА

За 10 місяців угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ збило понад 21 000 ворожих БПЛА літакового типу.

Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів
Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади налаштували своєї «ждунів» на ворожих штурмовиків.

Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії
Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії

Сили оборони України уразили хімічний завод у місті Розсош Воронезької області росії.

Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі
Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі

Суд визнав мешканку області винною у передачі представникам держави-агресора інформації про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ на території області.

«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон
«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон

Викрито та припинено діяльність схеми незаконного переправлення десятків військовозобов’язаних через державний кордон.

ВАКАНСІЇ
Офіцер, начальник служби, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Оператор ПЗРК

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Інспектор прикордонної служби

від 20100 до 120000 грн

Одеса

Державна прикордонна служба України

Моторист-механік, військовослужбовець

від 25000 до 55000 грн

Одеса

Флотилія ВМС ЗСУ

Радіотелефоніст (служба за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 150000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Фахівець з кібербезпеки

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---