ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Рустем Умєров: Ми зацікавлені у прямих угодах з найбільшими оборонними виробниками Британії

Новини
15 Грудня 2023, 16:00
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністр оборони України Рустем Умєров привітав у Києві учасників українсько-британської конференції з оборонної промисловості.

Про це глава оборонного відомства написав у Facebook.

«Велика Британія — один з наших найбільших партнерів та союзників.
Фокус роботи нашої команди — локалізація виробництва озброєнь в Україні, створення спільних компаній, залучення інвестицій в оборонну індустрію з нашими союзниками», — зазначив Рустем Умєров.

Міністр оборони України закликав британські оборонні компанії використати українські умови — можливість перевірки зразків у бою, швидкий фідбек від військових — для прозорої та ефективної співпраці з українськими виробниками.

«Ми зацікавлені у прямих угодах з британськими виробниками. На наступний рік у бюджет Міністерства оборони України на статтю „озброєння, військова техніка та боєприпаси“ для ЗСУ виділяється 255 мільярдів гривень. Нашим викликом є не лише створення та розвиток технологій, а і їхнє масштабування», — резюмував глава оборонного відомства України.


Мат для гармат: на Лиманському напрямку уразили 4 артилерійські системи росіян
Мат для гармат: на Лиманському напрямку уразили 4 артилерійські системи росіян

Бійці батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка провели сеанс контрбатарейної боротьби.

Майор на BMW Х5: затримали офіцера ВСП, який вимагав $10 тисяч з СЗЧ-шника
Майор на BMW Х5: затримали офіцера ВСП, який вимагав $10 тисяч з СЗЧ-шника

Повідомлено про підозру майору ВСП, який одержав $10 тисяч від військовослужбовця, що самовільно залишив військову частину.

Окупанти залишилися без мосту, зв’язку та транспорту — робота Ізмаїльського загону
Окупанти залишилися без мосту, зв’язку та транспорту — робота Ізмаїльського загону

Бійці Ізмаїльського загону, які виконують бойові завдання у складі Сил оборони, позбавили окупантів зв’язку та завдали удару по їхній логістиці.

Маскують міни під дитячі речі: росіяни намагаються завдати якомога більше шкоди цивільним
Маскують міни під дитячі речі: росіяни намагаються завдати якомога більше шкоди цивільним

На Костянтинівському напрямку окупанти часто застосовують дистанційне мінування, при цьому маскують свої міни так, щоб зацікавити цивільних.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

WorkUa Стрілець

від 150000 до 150000 грн

Тлумач

3 відділ Івано-Франківського РТЦК та СП

WorkUa Водій-електрик кат. С, СЕ, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід (в/ч А4806)

WorkUa Геодезист

Шепетівка

Військова частина А4127

RobotaUa Номер обслуги кулеметника

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь