ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні втретє відбулися командно-штабні навчання стратегічного рівня «Національна кіберготовність — 2023»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Грудня 2023, 19:10

Національний координаційний центр кібербезпеки (НКЦК) при Раді національної безпеки і оборони України втретє провів щорічні командно-штабні навчання (TTX) стратегічного рівня «Національна кіберготовність – 2023». Навчання були спрямовані на зміцнення національної системи кібербезпеки.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Ради національної безпеки та оборони України.

У навчаннях взяли участь представники всіх членів НКЦК та представники суб’єктів кібербезпеки України.

На заняттях експерти відпрацювали механізми та навички ухвалення стратегічних рішень під час реагування на масштабні кібератаки та спеціальні інформаційні операції, що супроводжують подібні атаки.

Імітаційні сценарії містили різноманітні загрози, що можуть стати викликом для національної кібербезпеки, включаючи атаки на ланцюги постачань, інфраструктуру державних реєстрів, сферу комунікацій, інформаційні системи приватного та державного сектору, витік конфіденційної інформації тощо. Вперше сценарій включав завдання щодо відпрацювання наступальних заходів активної кібероборони.

Проведення щорічних командно-штабних навчань стратегічного рівня передбачено Стратегією кібербезпеки України, затвердженою Указом Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021. На навчаннях, з-поміж іншого, застосовувався Порядок взаємодії суб’єктів забезпечення кібербезпеки під час реагування на кіберінциденти/кібератаки, затверджений на засіданні НКЦК 22 вересня 2022 року.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Десять років тюрми отримав інформатор фсб, який наводив удари рашистів на Краматорському напрямку

Десять років тюрми отримав інформатор фсб, який наводив удари рашистів на Краматорському напрямку

За доказовою базою Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав російський агент, якого затримали на початку 2024 року у Донецькій області.

Чотири танки, десять бронемашин, купа піхоти: «Фенікс» відбив масований штурм Костянтинівки

Чотири танки, десять бронемашин, купа піхоти: «Фенікс» відбив масований штурм Костянтинівки

Прикордонники «Фенікса» відбили черговий масований штурм, в якому окупанти задіяли чотири танки та велику кулькість іншої техніки.

«Буханкам» приготуватись: полк «Рейд» влаштував полювання на російських «робочих конячок»

«Буханкам» приготуватись: полк «Рейд» влаштував полювання на російських «робочих конячок»

Оператори ударних БпАК 413-го полку фіксують та знищують рекордну кількість «Буханок» у своїй зоні відповідальності.

Президенти України та Фінляндії обговорили гарантії безпеки, дипломатичну співпрацю та ситуацію в енергетичній системі

Президенти України та Фінляндії обговорили гарантії безпеки, дипломатичну співпрацю та ситуацію в енергетичній системі

Президент України Володимир Зеленський обговорив з Президентом Фінляндії Александром Стуббом ключові питання дипломатичної та безпекової взаємодії.

«При мені трьох убили»: російський десантник розповів, як «вагнерівці» карають своїх

«При мені трьох убили»: російський десантник розповів, як «вагнерівці» карають своїх

Полонений десантник 328-го полку ПДВ рф Владислав Корніл розповів, що його підрозділ використовували як «живе м’ясо», а колишні «вагнерівці» на командирських посадах принижують мобілізованих та проводять показові розстріли за непокору.

ВАКАНСІЇ

Технік з НРК 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Оператор РЕР/РЕБ

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

Майстер з ремонту та обслуговування безпілотних літальних апаратів

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Зв’язківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

Понтонер

від 20000 до 120000 грн

Тернопіль

Військова частина А7147

Матрос, військовослужбовець (в/ч А2951)

від 23000 до 40000 грн

Одеса

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

--- ---