ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Парламент України підтримав одразу три євроінтеграційних законопроєкти

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Грудня 2023, 18:43
Ілюстративне фото

Сьогодні, 8 грудня, Верховна Рада України підтримала одразу три євроінтеграційних ініціативи.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Так, у другому читанні депутати проголосували за урядовий законопроєкт, який посилює спроможність НАБУ, та урядовий законопроєкт про розширення можливостей НАЗК. Також в цілому був прийнятий проєкт закону щодо національних меншин, який враховує експертні оцінки Ради Європи.

За словами Дениса Шмигаля, вчора уряд виконав четверту рекомендацію — прийняв законопроєкт про лобіювання, який враховує сучасний європейський підхід та пропозиції громадянського суспільства.

«Україна швидко рухається до ЄС. Розраховуємо, що вже наступного тижня Європейська рада прийме остаточне рішення щодо початку офіційних переговорів про членство України в Європейському Союзі», — резюмував Прем’єр-міністр України.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Вдосконалення меддопомоги захисникам: як відбувається супровід поранених на догоспітальному етапі

Вдосконалення меддопомоги захисникам: як відбувається супровід поранених на догоспітальному етапі

Міністерство оборони України продовжує працювати над підвищенням якості медичної допомоги пораненим військовослужбовцям. Один із важливих аспектів — забезпечення повноцінного обліку та передачі медичних даних на догоспітальному етапі.

«Найбільше подобається штурмувати окопи»: 23-річний доброволець — про підготовку в навчальному центрі

«Найбільше подобається штурмувати окопи»: 23-річний доброволець — про підготовку в навчальному центрі

«Я вирішив піти захищати рідну Україну», — так просто пояснює свій вибір 23-річний Єгор, який зараз проходить інтенсивну підготовку в одному з навчальних центрів Збройних Сил за програмою «Контракт 18-24».

Витримали два влучання і врятували 11 побратимів: евакуація поранених на американському БТР

Витримали два влучання і врятували 11 побратимів: евакуація поранених на американському БТР

На Курському напрямку механік-водій з оператором-навідником одного з підрозділів бригади «Сталевий Кордон» на американському бронетранспортері М113 провели операцію з евакуації поранених побратимів безпосередньо на лінії зіткнення.

Постачання і виробництво зброї: Президент провів нараду щодо оборонної сфери

Постачання і виробництво зброї: Президент провів нараду щодо оборонної сфери

Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо оборонної сфери з Міністром оборони Рустемом Умєровим та прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

«Вони називають їх собаками» — поблизу Покровська одні окупанти женуть вмирати інших

«Вони називають їх собаками» — поблизу Покровська одні окупанти женуть вмирати інших

На Покровському напрямку, в зоні відповідальності 117-ої бригади зросла інтенсивність авіації. Лише за ніч зафіксована вибухи 10 КАБів. Паралельно з бомбардуванням, відбуваються штурми.

Здався в полон і отримав «тушонку»: кадри захоплення окупанта від першої особи

Здався в полон і отримав «тушонку»: кадри захоплення окупанта від першої особи

Воїни 63-ї окремої механізованої бригади від першої особи показали, як захопили в полон російського загарбника.

ВАКАНСІЇ

Водій-механік евакуаційного відділення

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Головний сержант взводу

від 23000 до 25000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Начальник складу

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

оператор FPV-дрону

від 25000 до 130000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Фельдшер

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

--- ---