ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Сьогодні збили російський бойовий літак у районі Зміїного, який заходив для удару по Одеській області – звернення Президента України

Відео Новини
5 Грудня 2023, 22:01
Прочитаєте за: 3 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки!

Кілька підсумків за цей день.

Дякую нашим захисникам неба – якраз сьогодні збили російський бойовий літак у районі Зміїного в Чорному морі. Літак заходив для удару по Одеській області. Ще мінус один у терористів. І будемо й надалі «мінусувати» терористів. Посилюємо нашу ППО, зокрема на Одещині. Поступово. Але відчутно. Я дякую кожній країні, яка допомагає.

Сьогодні зустрівся з міністром закордонних справ Нідерландів – це одна з тих країн, які підтримують нас найбільше. Вагомо, зокрема ППО. Обговорили вже зроблене. Серед іншого ситуацію на півдні нашої держави – роботу нашого експортного коридору, наш зерновий експорт. Я поінформував про ситуацію на полі бою – про наші можливості. Про оборонні пакети, які потрібні. Звичайно, окрім іншого, ми встигли обговорити й питання європейської інтеграції. Україна виконує все, що необхідно, і вже найближчими днями очікуємо ухвалення Верховною Радою України кількох євроінтеграційних законопроєктів – дуже важливих. Позиція кожного депутата матиме значення, і буде, я впевнений, принципово оцінюватись усім нашим суспільством.

І кілька найбільш емоційних речей за сьогодні.

Ми започатковуємо нову спеціальну ініціативу для усіх Героїв України – їх на сьогодні 360 від початку повномасштабної війни. Кожен воїн та рідні воїна, якому звання Героя України присвоєно посмертно, отримають від держави квартиру. Не за роки, не колись потім, а зараз. Сьогодні я мав честь вручити перші документи на квартиру – 21 Герой України. Воїни Збройних Сил України, Національної гвардії, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби. Із цих 21 девʼять – полеглі герої. І найближчим часом держава забезпечить квартирами всіх Героїв України. Усіх. Зокрема й тих, хто воював до 24 лютого – за час від 14-го року, бойові хлопці. Це справедливо.

І дуже символічно, і на рівні сенсів максимально справедливо, що перед Днем Збройних Сил України, який ми будемо відзначати завтра, Україна дякує всім своїм волонтерам. Тисячам, десяткам тисяч, сотням тисяч, навіть мільйонам небайдужих українців і українок, які приєдналися до волонтерського руху. І в час Майдану. І в час АТО. І зараз, у час повномасштабної війни. Ті, хто відчуває втому, але не втомлюється. Хто завжди поруч, і почує, і допоможе. Хто часом не знає вихідних, бо знає, що потрібно бригадам. Хто зараз у дорозі на фронт. Хто, можливо, саме цими хвилинами закриває черговий важливий збір. Хто забезпечує машинами, такмедом, дронами й усім тим, що необхідно. Швидкість та уважність, яких державі ще треба вчитися. Я дякую кожному волонтеру за те, що ви є в України. Дякую всім тим, хто допомагає також у прифронтових містах. Переселенцям. Людям літнього віку. Родинам із дітьми. Хто дбає про реабілітацію поранених. Хто памʼятає, як це важливо, коли сімʼї, що втратили рідних, на жаль, на цій війні, отримують тепло від небайдужих сердець і потрібну підтримку. Я дякую кожному й кожній із дружніх Україні країн – іноземцям, які стали тут рідними, бо теж із нами, з Україною, з необхідністю перемогти в цій війні. Перемогти, бо це про людей. Про людяність. Це про те, чим наш світ має відрізнятися від страшних часів минулого. Світло людської душі повинне перемагати.

Слава всім, хто бʼється й працює заради України та українців! Слава нашому потужному народу!

Слава Україні!

Джерело: Офіс Президента України


«Став циклопом»: незграбний окупант хотів позбавити себе страждань, але зробив тільки гірше
«Став циклопом»: незграбний окупант хотів позбавити себе страждань, але зробив тільки гірше

Щоб уникнути участі у черговому «м’ясному штурмі» окупант вирішив застрелитись, проте вижив, залишившись при цьому без ока.

Годував «віртуальних» бійців: держава втратила 1,6 мільйонів через недбалість посадовця частини
Годував «віртуальних» бійців: держава втратила 1,6 мільйонів через недбалість посадовця частини

Працівники ДБР у взаємодії з Генеральним штабом ЗСУ в межах спецоперації «Справедливість для бійців» викрили посадовця військової частини на Кіровоградщині.

15 років тюрми отримав дезертир, який на замовлення фсб коригував обстріли Дніпра
15 років тюрми отримав дезертир, який на замовлення фсб коригував обстріли Дніпра

За доказовою базою контррозвідки та слідчих СБУ 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, який коригував обстріли Дніпра.

Швидкість і мобільність: артилеристи 58-ї бригади показали роботу британської  САУ AS-90
Швидкість і мобільність: артилеристи 58-ї бригади показали роботу британської САУ AS-90

Командир гармати AS-90 на псевдо «Циган» розповів та показав, як працює британська самохідна артилерійська установка та її переваги.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Бойовий медик ЗСУ

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

WorkUa Водій автомобільної групи

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

RobotaUa Фельдшер

Чернівці

Державна прикордонна служба України

WorkUa Психолог

від 20000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 2240 НГУ

WorkUa Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО