ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Окупанти за добу обстріляли понад 100 мирних населених пунктів у восьми областях

Новини
23 Листопада 2023, 7:02
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото.

🔥 Ситуація щодо російського вторгнення

Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

Генштаб зауважує, що окрім 74 бойових зіткнень протягом минулої доби, ворог завдав 3 ракетні та 43 авіаційні удари, здійснив понад 64 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

«Також, в ніч на 22 листопада окупанти завдали чергового удару по Україні, застосувавши 14 ударних БПЛА типу Shahed-136/131. Протиповітряною обороною знищено всі 14 шахедів. Унаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура», — йдеться в повідомленні ГШ ЗСУ.

Авіаційних ударів зазнали: Синьківка, Подоли, Куп’янськ-Вузловий, Степова Новоселівка Харківської області; Серебрянське лісництво, Білогорівка Луганської області; Спірне, Південне, Олександропіль, Авдіївка, Вугледар Донецької області.

«Під артилерійським вогнем опинилися понад 100 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей», — повідомляє український Генштаб.


Дружба з садочку, «Золотий хрест» і повернення із СЗЧ у «Рарог»: «Ширан» і «Пін» обрали воювати дронами
Дружба з садочку, «Золотий хрест» і повернення із СЗЧ у «Рарог»: «Ширан» і «Пін» обрали воювати дронами

Бійці «Ширан» і «Пін» дружать ще з дитячого садка, обидва в 19 добровільно долучились до війська і зараз служать в бригаді «Рарог».

Робота над собою: харківський безробітний отримав 15 років за коригування російських ударів
Робота над собою: харківський безробітний отримав 15 років за коригування російських ударів

Конфіскацію майна та 15 років увʼязнення отримав ще один агент російської воєнної розвідки (більш відомої як гру).

Збили «Герберу» перехоплювачем в лоб: 1020-й полк показав унікальне знищення ворожого дрона
Збили «Герберу» перехоплювачем в лоб: 1020-й полк показав унікальне знищення ворожого дрона

«Хенкок», боєць екіпажу «Крук» 1020-го зенітного полку знищив російський дрон ударом лоб в лоб.

Ворог атакував цивільну інфраструктуру Одеси: пошкоджено стадіон «Чорноморець»
Ворог атакував цивільну інфраструктуру Одеси: пошкоджено стадіон «Чорноморець»

Унаслідок ворожого удару по Одесі постраждала людина та цивільна інфраструктура.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Механік-водій

від 20000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

WorkUa Стрілець відділення морської піхоти

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

RobotaUa Водій-кранівник (кран автомобільний)

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Olx Розвідник – номер обслуги 155 окремого батальйону ТрО

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Olx Кочегар (128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада)

від 22000 до 122000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

RobotaUa Розвідник-навідник, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ